Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Provoz českolipské nemocnice bude v sobotu výrazně omezen

 
úterý, 25. června 2019, 06:00

V sobotu bude v českolipské nemocnici probíhat výměna vysokonapěťového vypínače v trafostanici. Důvodem je jeho havarijní stav.

Výměna si ale vyžádá přerušení dodávky elektrické energie. Z toho důvodu bude provoz nemocnice zásadně omezen. „Žádáme proto pacienty, aby s ohledem na nutnost omezit poskytovanou zdravotní péči v tento den v maximální možné míře využili služeb ostatních zdravotnických zařízení v regionu,“ informovalo vedení nemocnice.

Stejné doporučení platí podle vedení nemocnice i pro poskytování pohotovostní služby. Návštěvníci by zároveň návštěvu blízkých v nemocnici měli přesunout na jiný den. Práce budou probíhat celý den od 8 do 18 hodin.

Napsal(a) redakce | Foto Nemocnice Česká Lípa
 


 

Kam dál?

Ve spárech mafie i lichvářů. Podvodník vylákal ze ženy desítky tisíc

pondělí, 24. června 2019, 18:02

Ach ty seznamky. I tahle pomohla mladé ženě najít zdánlivě ideálního partnera. Jenže on místo lásky hledal spíše zdroj financí. A...

Ukradl lahev alkoholu, teď mu hrozí až tři roky vězení

pátek, 21. června 2019, 17:47

Některé zlodějíčky stačí jednou napomenout nebo klepnout přes prsty a dají pokoj. Někteří ale prostě nemají dost, a to je i...

Ve sklepě číhala užovka červená, překvapila obyvatele domu

pátek, 21. června 2019, 10:43

Kolem poledne byli ve středu přivolání strážníci českolipské městské policie do jednoho z domů v ulici Havířská. Ve sklepě se...

Máchovo jezero má kvůli sinicím zhoršenou kvalitu vody

čtvrtek, 20. června 2019, 11:39

V Máchově jezeře se zhoršila kvalita vody. Důvodem je zvýšený výskyt sinic, vyplývá z údajů na webu Krajské hygienické stanice v...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Ochota Česka podílet se na řešení migrace se blíží nule, komentuje německý ministr vnitra

Připravenost Česka podílet se na společném evropském řešení migrace se podle německého ministra vnitra Horsta Seehofera blíží nule. Tento dojem si odvezl ze své nedávné návštěvy Prahy. Řekl to na tiskové konferenci v Berlíně, kde se také jasně přihlásil k povinnosti zachraňovat migranty ze Středozemního moře.

Okamurovi bych pomočil hrob, Soukup je narcista v nejextrémnější podobě, říká řeporyjský starosta Pavel Novotný

Pavla Novotného netřeba představovat. „Dělník bulváru na odpočinku“, jak se na Facebooku nazývá, už nepůsobí vrásky na čele celebrit. Od loňského roku vede pražskou městskou část Řeporyje jako starosta. Sám přiznává, že nyní zažívá jedno z nejšťastnějších životních období. Ruce pryč od bulváru ale nedává. Nutkání věnovat se žurnalistice stále přetrvává.

Fond životního prostředí pozastavil Agrofertu národní dotaci

Kvůli možnému střetu zájmů bývalého vlastníka Agrofertu premiéra Andreje Babiše (ANO) pozastavil náměstek Státního fondu životního prostředí Leo Steiner národní dotace pro podnik holdingu Agrofert - lihovar v Kutné Hoře. Píšou o tom dnešní Hospodářské noviny. Rozhodnutí se netýká evropských dotací, ale těch českých. Mluvčí Agrofertu Karel Hanzelka sdělil, že o pozastavení proplacení společnost nemá informace.