Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

DOPRAVNÍ SITUACE: V Hamrech havaroval osobák, v Liberci se tvoří kolony

 
neděle, 8. září 2019, 14:48, aktualizováno 8. září 2019, 16:11

Ani nedělní odpoledne se neobešlo bez dopravních nehod. Složky IZS právě zasahují na dvou místech.

K nehodě dvou osobáků došlo na hlavním průtahu Českou Lípou v Borské ulici. Na místě probíhá vyšetřování a jeden jízdní pruh je kvůli nehodě uzavřen. Přesto místem s opatrností projedete.

Naopak silnice první třídy č. 10 ve Velkých Hamrech je dočasně úplně uzavřena. Kolem jedné hodiny odpolední zde totiž havaroval osobák a došlo k úniku nebezpeční látky. Provoz by měl být dle předpokladů obnoven kolem půl sedmé.

Pozor si dejte i na tvořící se kolonu na průtahu Libercem ve směru na Hrádek, konkrétně u libereckého nádraží. Před šesnáctou hodinou navíc došlo k další nehodě, tentokrát naboural osobní automobil do plotu v ulici Českolipská v Osečné.

Napsal(a) redakce | Foto FB/Dopravní ino "Liberecký kraj"
 


 

Kam dál?

Silnice v Lindavě se dočká opravy, je to největší letošní akce a...

neděle, 8. září 2019, 09:45

Ačkoli se kraji nepodařilo získat na opravu silnice v Lindavě žádnou dotaci, přesto na opravu dojde. Liberecký kraj ji...

Krávy žily v půl metru vlastních výkalů. Ochránci podali trestní...

sobota, 7. září 2019, 06:00

Organizace Hlas zvířat obdržela oznámení týkající se týrání většího počtu zvířat. A na místě se jim naskytl opravdu tristní...

Majitelé rodinných domů v Doksech mohou žádat o popelnice na tříděný...

pátek, 6. září 2019, 13:30

město Doksy chce i nadále podporovat třídění odpadu a snižování jeho množství. Ačkoli mnoho lidí z Doks již odpad třídí, kapacita...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší integraci je 45 procent lidí, tedy stejně jako lidí, kteří další integraci odmítají. Ukazuje to průzkum, který pro projekt Moje Evropa exkluzivně zpracovala agentura Median.