Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

FOTO: Při Dni IZS došlo i na střelbu a přepadení

úterý, 11. června 2019, 19:05

Dnešní Den IZS v Jablonci nabídl pestrou přehlídku práce jednotlivých složek záchranného systému. Mezi nejatraktivnější ukázky patřily ty, ve kterých figurovala zvířata.

I když bylo neskutečné horko jízdní policie, neváhala představit svou práci i se svými pomocníky v podobě koní. Vězeňská služba a policie pro změnu předvedla hned několik zákroků se psy. Nechyběla ale ani třeba eskorta nebezpečného pachatele.

Ani další ukázky ale nebyly nezajímavé. Třeba Horská služba si připravila slanění z věže kostela na Mírovém náměstí.

 
 

Vizitka autora

 

Denisa Albaniová

redaktorka portálu Liberecká Drbna

kontakt: albaniova@libereckadrbna.cz

Liberecká Drbna je v pořadí třetím z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
 


 

Kam dál?

Den IZS v Jablonci nabídne bohatý program, nenechte si ho ujít

úterý, 11. června 2019, 07:36

Den Integrovaného záchranného systému je oblíbenou každoroční akcí, která se pravidelně koná na Horním náměstí a jablonecké...

Hřiště v Jablonci projde obnovou za sedm set tisíc. Dostane nový...

sobota, 8. června 2019, 15:04

Podle vedení města je současný stav povrchu hřiště F. L. Čelakovského nevyhovující a pro děti dokonce nebezpečný. Proto chce...

V Rýnovicích to žije. Místní zde obnovili poutní slavnost

sobota, 8. června 2019, 07:05

Od včerejšího dne je v okolí Riegrova Domu česko-německého porozumění v jabloneckých Rýnovicích pěkný šrumec. Koná se tu třetí...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli připravit kvalitní krizoví manažeři. Předseda vlády to dnes uvedl na facebooku. Dodal, že se očekává prodej nepotřebných nemovitostí České pošty. Z peněz, které za ně utrží, by měl podle Babiše vzniknout fond, který umožní nákup nových technologií.

Policie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantech

Policisté vyšetřují poslankyni SPD z Karlovarského kraje Karlu Maříkovou kvůli jejím výrokům o migrantech. Novinářům vyšetřování potvrdila krajská policejní mluvčí Kateřina Krejčí, jméno vyšetřované ženy neřekla. Maříková v lednu na svém profilu na sociální síti facebook přirovnala migranty k invazivním druhům rostlin a zvířat, jimž by měl být zakázán vstup do Evropské unie. Policie se věcí zabývá pro podezření z přečinu Podněcování k nenávisti.

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

Ve dvou pražských rybnících ve Vinoři se vyskytla kapří herpes viróza. Rybáři tak museli utratit na 120 tun ryb, aby zamezili další nákaze. Rybníky teď vypustí, vysypou vápnem a nechají šest týdnů ladem, řekl za Český rybářský svaz Pavel Vrána. Koi herpes viróza postihuje koi kapry, tedy ozdobné barevné druhy, i kapry obecné.