Počasí dnes9 °C, zítra6 °C
Úterý 16. dubna 2024  |  Svátek má Irena
Bez reklam

Ani druhé kolo Tipsport extraligy neskončilo pro Bílé Tygry výhrou. Tým HC Dynamo Pardubice uhrál dva góly a domů si tak dováží tři body.

Ani zaplněná Home Credit Arena nepomohla Tygrům při jejich prvním domácím extraligovém zápase. Hned v první třetině dostali pardubičtí puk do brány a o další se postarali ve třetí třetině. Tygry ani nezachránilo posílení hráčů před koncem zápasu, kdy brankář Roman Will opustil bránu.

Další zápas v Liberci proběhne 23. září od 16 hodin. Tygři nastoupí proti týmu Oceláři Třinec.

Bílí Tygři - Pardubice 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 10. Miromanov (Rolinek), 59. P. Sýkora. Rozhodčí: Hejduk, Veselý – Komárek, Lučan. Vyloučení: 7:6. Střely na branku: 35:36. Diváci: 5762.

Bílí Tygři Liberec: Will – Stříteský, Derner, Doherty, Šmíd, Havlín, Ševc, T. Hanousek – Lenc, P. Jelínek, Ordoš – Bulíř, L. Hudáček, M. Kvapil – Valský, Redenbach, Lakatoš – Teplý, J. Vlach, L. Krenželok. Trenéři: Pešán a Augusta.