Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Stříbro z Českého poháru talentované mládeže vystřílela Klára Boháčková z SSK Liberec

 
pondělí, 2. září 2019, 09:46

Do finále Kontrolních závodů reprezentace a na České kolo talentované mládeže 2019 se z SSK Liberec nominovali puškaři Katka Mikulčíková, Klárka Boháčková, Maruška Malinovská, Nikča Regnerová, Petr Trnovský, Jakub Mládek a Radek Mikulčík. Z pistolářů se nominoval Jirka Koprivnikar. Početná výprava se závodů s velkou konkurenci zúčastnila se ctí.

Od pátku do neděle se střílelo více disciplín (LM 3x40, SM60, VzPu40, VzPu60 a SM3x20, RPi). V sobotu se nejlépe dařilo Kláře Boháčkové, když v disciplíně SM 60 nastřílela 590 bodů a získala stříbrnou medaili. V neděli byla úspěšnější Kateřina Mikulčíková v disciplíně SM 3x20 nastřílela 564 bodů a získala bramborovou medaili, když ji od bronzové medaile dělili dva body. 

V současné době vrcholí přípravy na nadcházející MČR. „Věříme, že střelci, kteří byli nominováni na tuto vrcholnou soutěž, potvrdí svoji výkonnost a přivezou si z této akce hezké zážitky a umístění," řekla za oddíl Romana Mikulčíková.

Napsal(a) redakce | Foto SSK Liberec
 


 

Kam dál?

Setkání sportovních nadšenců Sport Live už je tady

pondělí, 2. září 2019, 08:01

Hokej, šerm, házená a spousta další sportů – nejen o tom je veletrh Sport Live, který se v sobotu 7. září již po čtrnácté koná v...

Sucho a kůrovec ničí stromy v Liberci. Město jich přes léto pokácelo...

pondělí, 2. září 2019, 07:12

Na stavu městské zeleně se v posledních letech podepisuje sucho. Jen přes léto nechalo město pokácet 77 stromů, které uschly,...

V Libereckém kraji při nehodách o prázdninách zemřeli dva lidé

pondělí, 2. září 2019, 06:01

V Libereckém kraji při dopravních nehodách o letních prázdninách zemřeli dva lidé. Je to nejnižší počet mrtvých minimálně od roku...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle zdravotníků často svůj fyzický i psychický stav podceňují, pětina z nich například řídí i přes únavu. Na dnešní tiskové konferenci na to upozornila Asociace Záchranný kruh. Ta ve spolupráci s bezpečnostními složkami a Besipem spustí osvětovou kampaň.

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních telefonů pro zrakově postižené. Jak vidí problematiku kompenzačních pomůcek pro slabozraké? A v čem je právě BlindShell jiný?

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni. V minulém roce automobilka v ČR prodala 84 172 osobních vozů. Na setkání s novináři to uvedl vedoucí českého zastoupení Luboš Vlček.