Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Střelci z republikového šampionátu přivezli sedm medailí

 
středa, 11. září 2019, 10:35

Mistrovství ČR AVZO kule 2019 provázelo chladné a deštivé počasí. Za AVZO Chrastava vyjela z Liberce a z Chrastavy do Újezdce u Přerova početná výprava ve složení puškaři Anna Jeníková, Maruška Malinovská, Katka Mikulčíková, Lukáš Dytrych, Petr Herrmann, Lukáš Choma, Michal Malinovský, Jakub Mládek, Petr Trnovský a Radek Mikulčík pod vedením hlavního trenéra Hynka Mikulčíka.

V disciplíně SM3x20 získala v kategorii Dorostenky Kačka Mikulčíková zlatou medaili (559 bodů), Maruška Malinovská skončila čtvrtá (541 bod). V kategorii Dorostenci skončil Petr Herrmann čtvrtý (527 bodů) a hned za ním Lukáš Dytrych (496 bodů). V disciplíně SM60 Dorostenky získala Kačka Mikulčíková bronzovou medaili (580 bodů), Marie Malinovská skončila šestá (570 bodů) a nejmladší Anna Jeníková osmá (567 bodů). V kategorii Dorostenci získal Petr Herrmann bronzovoumedaili (569 bodů), Petr Trnovský skončil čtvrtý (565 bodů), Jakub Mládek osmý (556 bodů - o místě rozhodla poslední položka), Lukáš Choma devátý (540 bodů), Lukáš Dytrych desátý (538 bodů) a Michal Malinovský dvanáctý (529 bodů). 

V disciplíně LM60 obsadil v kategorii Muži Josef Rajnoha čtvrté místo (576 bodů). Disciplíny LM3x40 a LM60 v kategorii Junioři vyhrál Radek Mikulčík. V kategorii Muži získal Hynek Mikulčík bronzovoumedaili (1042 body), Josef Rajnoha skončil čtvrtý (1032 body).

Napsal(a) redakce | Foto SSK Liberec
 


 

Kam dál?

Ve Vraťáku teď zaparkujete lépe. Je tu přes dvacet nových míst pro...

středa, 11. září 2019, 06:00

Nedostatek parkovacích míst trápí v posledních letech asi většinu obcí a měst. A Vratislavice nad Nisou nejsou výjimkou. Během...

Bývalý Slovaňák Delarge se vrací do ligy. Neposílil Liberec, ale...

úterý, 10. září 2019, 19:38

Patřil k oblíbencům fanoušků. Když měl den, dokázal rozhodnout utkání úplně sám. V Liberci odehrál čtyřiašedesát ligových utkání,...

V kauze s libereckým hejtmanem se u soudu přehrávaly odposlechy

úterý, 10. září 2019, 14:22

Odposlechy se dnes přehrávaly u soudu v Liberci v korupční kauze, v níž je včetně hejtmana Libereckého kraje Martina Půty...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší integraci je 45 procent lidí, tedy stejně jako lidí, kteří další integraci odmítají. Ukazuje to průzkum, který pro projekt Moje Evropa exkluzivně zpracovala agentura Median.