Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jsme mistři ve svém oboru. Jsme Maxmobil

 
čtvrtek, 13. září 2018, 08:23

MAXmobil. Společnost s více než dvacetiletou praxí. Přes prasklý displej, výměny reproduktorů, utopený telefon, až po jeho odblokování, v tom všem vám můžeme pomoci. Nabízíme špičkové služby v oblasti oprav hardware komponentů a software. Jsme mistry ve svém oboru. Bez pochyby. A ve většině případech si poradíme už do 60 minut.

Společnost MAXmobil sídlí v samém srdci Liberce v ulici Pražská a kromě servisních služeb je i partnerem značek Huawei a Asus.

Zastavte se u nás, pokud potřebujete pomoci s výměnou skla, které hyzdí nepěkná pavučina. Dokážeme také zachránit váš utopený telefon, kdy je úspěšnost celkových oprav 90%. Vyměníme vám zlobící reproduktor mikrofon, konektor nebo nefunkční kameru.

Pokud váš telefon trápí méně viditelný problém, jako je například jeho odblokování, odvirování nebo záloha a přenesení dat, nebojte se nás oslovit, i s tím si dokážeme poradit.

Čekání si pak můžete zkrátit hned naproti přes ulici v Cross Café, kam od nás dostanete kartičku na kávu zdarma.

Pokud vás netrápí rozbitý telefon, ale naopak byste rádi nějaký nový koupili, nabízíme také maloobchodní a bazarový prodej telefonů značek Huawei, ASUS, Samsung, Sony nebo oblíbený Apple. Je tu i možnost zakoupit telefon na splátky.

Odkupy použitých telefonů od vás, zákazníků jsme pak schopni zrealizovat do 15 minut.

Poslední věcí, kterou se zabýváme je papírování. Papírování = smrt. Všechno to lítání okolo odborných posudků nebo pojistek nechte na nás. Vy si raději dojděte na tu kávu přes ulici a ušetřený čas využijte třeba výšlapem na dech beroucí Ještěd.

Více o společnosti najdete tady.

PR text
 


 

Kam dál?

ANKETA: Konec bílých tygrů v ZOO? Nikdo je teď odtud určitě nebude...

středa, 12. září 2018, 15:19

Velké haló se strhlo ohledně budoucnosti bílých tygrů v liberecké ZOO. Skončí jejich chov? Nebo bude normálně pokračovat? V...

Anonym nahlásil bombu v ubytovně. Policisté evakuovali 120 lidí

středa, 12. září 2018, 13:53

Celé okolí Hanychovské ulice musela v úterý v noci uzavřít liberecká policie. Anonym totiž nahlásil bombu v ubytovně. Evakuováno...

Procházející seniorku s dítětem napadl cizinec, už je v cele

úterý, 11. září 2018, 20:16

Čtyřiačtyřicetiletý muž napadl v Chrastavě seniorku s malým chlapcem, kteří jen nevinně procházeli kolem něj. Tento případ...

Vyroste v areálu nemocnice parkovací dům? Musel by se změnit územní...

úterý, 11. září 2018, 07:01

Krajská nemocnice Liberec potřebuje pro chystanou výstavbu parkovacího domu ve svém areálu změnit územní plán. Parkoviště je...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

V ojedinělých případech se může objevit kus se sníženou kvalitou, reagovalo vedení Penny Marketu na výskyt prošlého masa v jedné z prodejen

Na pultech obchodního řetězce Penny Market se objevilo zkažené maso původem z Polska. S vidinou dobrého oběda si ho v neděli ve Vodňanech cestou z výletu zakoupil muž. Po otevření ho ale chuť na jídlo velmi rychle přešla. Maso podle jeho slov páchlo jako zkažená vejce.

SPD zrušilo klub v Moravskoslezském kraji, Volný hodlá kandidovat na post předsedy

Předsednictvo hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) zrušilo svůj regionální klub v Moravskoslezském kraji. Byly v něm porušovány stanovy a krácena demokratická práva členů, sdělila mluvčí SPD Barbora Zeťová. SPD v kraji vede poslanec Lubomír Volný, jehož styl vedení v minulosti někteří členové hnutí kritizovali. Volný v úterý na facebooku oznámil, že plánuje kandidovat proti Tomiovi Okamurovi na předsedu SPD.

Zákaz billboardů u dálnic platí beze změn

Zákaz billboardů v ochranném pásmu dálnic a silnic první třídy dál platí beze změn. Ústavní soud (ÚS) zamítl návrh skupiny senátorů na zrušení dvou pasáží novely zákona o pozemních komunikacích. Zákon ponechal pro starší billboardy pětileté přechodné období, které vypršelo v roce 2017, a stanovil návaznou povinnost odstranit reklamní zařízení bez zbytečného odkladu. Podle ústavních soudců lze omezení billboardů zdůvodnit veřejným zájmem na bezpečnosti provozu, soud zdůraznil také ochranu životů a zdraví lidí, stejně jako životního prostředí.