Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Kvůli opravě plynového vedení se částečně uzavře kruháč pod soudem

 
úterý, 7. listopadu 2017, 15:28

Řidiči v Liberci se musí připravit na další velkou komplikaci. Už od středy bude částečně uzavřen kruhový objezd v Jungmannově ulici. Řidiči od soudu tak směrem k Viaduktu ani do Metelkovy ulice neprojedou, průjezdný bude jen směr od Františkova do centra města. Od 20. listopadu se pak uzavírka obrátí a potrvá až do poloviny prosince.

Pod kruhovým objezdem totiž vede plynové potrubí, které je potřeba opravit. A tak bude postupně částečně uzavřený. V první fázi tudy neprojedou řidiči směrem od centra. Nebude možné odbočení do Metelkovy ulice, výjezd ze Šafaříkovy ulice bude možný jen v povoleném směru jízdy do centra.

Ve druhé fázi se pak 20. listopadu uzavře druhá polovina objezdu, po celou dobu ale bude objezd průjezdný pouze od Františkova do centra.

Hotovo pak má být 15. prosince, ale ne úplně hotovo. Nyní začne pouze příprava na rekonstrukci, která naplno odstartuje na jaře.

Vizitka autora

 

Luboš Vrabec

šéfredaktor portálu Liberecká Drbna
kontakt: sefredaktor@libereckadrbna.cz

Liberecká Drbna je v pořadí třetím z regionálních zpravodajských webů projektu ČeskáDrbna.cz.

 
 


 

Kam dál?

Turnov nakoupí nové parkovací automaty, obměnu rozdělí do tří let

pondělí, 6. listopadu 2017, 15:43

Turnov plánuje nákup nových parkovacích automatů, dohromady budou stát kolem 3,5 milionu korun. Obměnu radnice rozdělí na etapy...

Kácení stromů omezí tramvajovou dopravu u Viaduktu

sobota, 4. listopadu 2017, 10:51

Kácení stromů u Viaduktu v Liberci způsobí v pondělí drobné komplikace v městské hromadné dopravě. Právě z tohoto důvodu budou od...

Práce na frekventovaném průtahu Libercem se protáhnou až do Vánoc

pátek, 3. listopadu 2017, 15:43

Práce na frekventovaném průtahu Libercem se kvůli komplikacím na stavbě protáhnou až do Vánoc. Původně měly být hotovy do konce...

V Libereckém kraji jsou po vichřici průjezdné všechny silnice

čtvrtek, 2. listopadu 2017, 22:16

V Libereckém kraji se podařilo zprůjezdnit poslední silnici uzavřenou po nedělní vichřici. Řidiči už projedou i po vozovce třetí...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Mobilů od Huawei se zbaví úřad vlády i ministerstvo průmyslu

Premiér Andrej Babiš (ANO) nařídil, aby se Úřad vlády ČR zbavil mobilů od čínské firmy Huawei. Stejně bude postupovat například ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO). Uvedli to dnes premiér a mluvčí MPO Milan Řepka. Podle Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) představuje používání hardwaru a softwaru od Huawei a další čínské firmy ZTE bezpečnostní hrozbu. Společnost Huawei tvrzení NÚKIB popřela.

Bartoš neuspěl se stížností, za nápis v Polné dostal podmínku

Ústavní soud (ÚS) odmítl stížnost předsedy Národní demokracie Adama B. Bartoše v kauze protižidovského textu na hrobě zavražděné dívky v Polné na Jihlavsku. Justice mu pravomocně vyměřila rok vězení s dvouletým podmínečným odkladem. Odmítnutí stížnosti je patrné z justičních databází, odůvodnění zatím ústavní soudci nezpřístupnili.

Ve státním podniku Diamo zasahuje policie. Zatím není jasné proč

Kriminalisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) dnes zasahují ve státním podniku DIAMO. Důvod zatím není znám. Ministerstvo průmyslu a obchodu v tiskové zprávě uvedlo, že s policií spolupracuje.