Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Kvůli opravě plynového vedení se částečně uzavře kruháč pod soudem

 
úterý, 7. listopadu 2017, 15:28

Řidiči v Liberci se musí připravit na další velkou komplikaci. Už od středy bude částečně uzavřen kruhový objezd v Jungmannově ulici. Řidiči od soudu tak směrem k Viaduktu ani do Metelkovy ulice neprojedou, průjezdný bude jen směr od Františkova do centra města. Od 20. listopadu se pak uzavírka obrátí a potrvá až do poloviny prosince.

Pod kruhovým objezdem totiž vede plynové potrubí, které je potřeba opravit. A tak bude postupně částečně uzavřený. V první fázi tudy neprojedou řidiči směrem od centra. Nebude možné odbočení do Metelkovy ulice, výjezd ze Šafaříkovy ulice bude možný jen v povoleném směru jízdy do centra.

Ve druhé fázi se pak 20. listopadu uzavře druhá polovina objezdu, po celou dobu ale bude objezd průjezdný pouze od Františkova do centra.

Hotovo pak má být 15. prosince, ale ne úplně hotovo. Nyní začne pouze příprava na rekonstrukci, která naplno odstartuje na jaře.

Vizitka autora

 

Luboš Vrabec

šéfredaktor portálu Liberecká Drbna
kontakt: sefredaktor@libereckadrbna.cz

Liberecká Drbna je v pořadí třetím z regionálních zpravodajských webů projektu ČeskáDrbna.cz.

 
 


 

Kam dál?

Turnov nakoupí nové parkovací automaty, obměnu rozdělí do tří let

pondělí, 6. listopadu 2017, 15:43

Turnov plánuje nákup nových parkovacích automatů, dohromady budou stát kolem 3,5 milionu korun. Obměnu radnice rozdělí na etapy...

Kácení stromů omezí tramvajovou dopravu u Viaduktu

sobota, 4. listopadu 2017, 10:51

Kácení stromů u Viaduktu v Liberci způsobí v pondělí drobné komplikace v městské hromadné dopravě. Právě z tohoto důvodu budou od...

Práce na frekventovaném průtahu Libercem se protáhnou až do Vánoc

pátek, 3. listopadu 2017, 15:43

Práce na frekventovaném průtahu Libercem se kvůli komplikacím na stavbě protáhnou až do Vánoc. Původně měly být hotovy do konce...

V Libereckém kraji jsou po vichřici průjezdné všechny silnice

čtvrtek, 2. listopadu 2017, 22:16

V Libereckém kraji se podařilo zprůjezdnit poslední silnici uzavřenou po nedělní vichřici. Řidiči už projedou i po vozovce třetí...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Policie pátrá po uprchlém vězni. Pomoci může...

  • Na Liberec míří další bouřky a silný vítr....

  • Do centra Liberce se vrací McDonald's. Novou...

  • FOTO: Jeřábu za jízdy explodovala...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Policisté na víkend chystají rozsáhlé kontroly. Zaměří se na rychlost, pásy nebo telefonování

Dopravní policie startuje celorepublikovou dopravně bezpečnostní akci, při níž se zaměří na bezpečnost provozu. A tak se bude měřit rychlost a kontrolovat používání pásů nebo telefonování za jízdy.

Licencování řidičů taxi: Figurant vyzkoušel na vlastní kůži byrokracii celého procesu

Problém s regulací v oblasti poskytování přepravních služeb je velice intenzivně diskutovaným tématem, obzvláště konflikt mezi tradiční taxislužbou a moderními platformami, který se ve značné míře odehrává především v Praze. To reflektují jednání na úrovni vlády, ministerstev nebo magistrátů o podobě regulace. Ta současná je nevyhovující, především kvůli nadbytečné byrokracii. O tom se přesvědčil figurant Centra ekonomických a tržních analýz (CETA), který procesem získání všech nutných povolení pro výkon taxislužby osobně prošel.

Do vlády míří Malá a Nováková, obranu převezme Metnar

Osm změn ve srovnání s aktuálním kabinetem v demisi by měla doznat druhá vládní sestava Andreje Babiše (ANO), pokud jeho hnutí vytvoří koalici s ČSSD. Babiš dnes oznámil, že kromě pěti postů uvolněných pro sociální demokraty obmění další tři místa ve vládě z devíti, která ANO zůstanou. Ministrem obrany se stane dosavadní ministr vnitra Lubomír Metnar, který nahradí Karlu Šlechtovou (oba za ANO). Poslankyně Taťána Malá vystřídá ve funkci ministra spravedlnosti Roberta Pelikána (oba ANO). Ministryní průmyslu bude podnikatelka a prezidentka Svazu obchodu a cestovního ruchu Marta Nováková, ve funkci vystřídá Tomáše Hünera (za ANO).