Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Chystané novinky v Géčku opět přitíží dopravní situaci v nákupní zóně Sever

 
středa, 24. ledna 2018, 08:16

Chystané novinky v Géčku opět přitíží dopravní situaci v nákupní zóně Sever. Řešení je přitom jednoduché, stačí jen správně najíždět na dálniční tah městem.

Možná jste již zaregistrovali nové oplocení ploch na parkovišti u Géčka a započaté zemní práce. Chystáme se pro Vás rozšířit prodejní plochy o přibližně 1000 m2. Stavaři v těchto chvílích již pilně pracují, abychom Vás v květnu přivítali v nových retailových prostorách.

A jaké nové obchody chystáme? „Z vnitřních prostor se přestěhuje prodejna Kärcher nejen se svými čistícími stroji a dále i oblíbená outdoorová prodejna Husky, která také značně rozšíří svůj sortiment. Zcela nově se zde objeví kuchyně Gorenje a prodejna s pracovními a ochrannými pomůckami Fachman.“ říká Iva Poláková, manažerka centra.

S rozšířením o nové obchody ale souvisí i příliv nových zákazníků do Géčka a častá otázka, jak ulehčit ucpaným kruhovým objezdům. „Je nám jasné, že zákazníci by rádi jeli do Globusu pro čerstvé pečivo nebo maso, ale raději jedou jinam, protože se jim nechce stát věčnou frontu v koloně aut. Přitom řešení je v podstatě jednoduché.“ uvádí dále Poláková.

„Když se na podzim roku 2015 po značném úsilí, otevřela nově vybudovaná připojovací rampa na Turnov, která měla výrazně ulehčit dopravě kolem kruhových objezdů u Globusu, slibovali jsme si, že se dopravě v této lokalitě výrazně uleví. Opak je však pravdou. K ucpávání kruhových objezdů dochází i nadále a to vinou nedisciplinovaných řidičů, kteří místo aby ve směru od Pavlovic vyjeli nejbližším možným sjezdem na Turnov a tím tak objezdům co nejrychleji ulevili, pokračují dál a zkracují si cestu po nové rampě a dál tak zacpávají komunikaci. Auta přijíždějící od Globusu jim tak musí dát přednost.“

Pokud tedy najíždíte na dálniční tah směrem na Turnov, použijte první nájezd a pomozte tak ulehčit tzv. libereckému sněhulákovi, jak se již dlouhá léta přezdívá tomuto seskupení kruhových objezdů. Oceníte to při příští návštěvě Géčka či dalších obchodů, na kterou Vás všechny srdečně zveme.

Tisková zpráva

Štítky Liberec, Géčko,

 


 

Kam dál?

Silnice v horách Libereckého kraje mohou namrzat, místy jsou mlhy

středa, 24. ledna 2018, 07:41

Silnice v horských oblastech Libereckého kraje mohou namrzat, teploty byly ráno od minus jednoho do tří stupňů Celsia. Místy jsou...

Výpadovku z Liberce na Hrádek nad Nisou uzavřela v úterý večer...

úterý, 23. ledna 2018, 21:07

Výpadovku z Liberce na Hrádek nad Nisou zablokovala v úterý po osmé hodině večerní hromadná nehoda minimálně čtyř osobních...

Silnice v Libereckém kraji jsou sjízdné, průjezdný je i Harrachov

pátek, 19. ledna 2018, 10:27

Silničáři dnes v půl deváté ráno otevřeli pro nákladní vozy nad 3,5 tuny silnici 10 z Tanvaldu do Harrachova a dál do Polska....

Část Švermovky se dočká rekonstrukce. Práce začnou v březnu

čtvrtek, 18. ledna 2018, 11:56

Další silnice v Liberci se dočká rekonstrukce. Město plánuje v první polovině letošního roku opravit horní vrstvu silnice v ulici...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Směnárnice z Revoluční vydala omylem desítky...

  • V objednané zásilce mu omylem dorazil také...

  • Řidička srazila motorkáře, ten s těžkým...

  • Další uzavírka v centru. Do konce prázdnin...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

FOTO, VIDEO: V Zooparku našli mrtvého tygra i ledňáčka. Českolipský soud dva ze tří obviněných poslal do vazby

Zásah, jaký nepamatují. Tak hovoří policisté o operaci Trofi, na které spolupracovali s Celní správou České republiky. Při raziích ve středních Čechách a Libereckém kraji byli zatčeni tři lidé. Dva z nich už poslal českolipský soud, který kauzu dozoruje, do vazby.

DRBÁRNA: Nedokáži si představit, že ve válečných oblastech jen fotím. Musí to mít nadstavbu, říká Jarmila Štuková

Asi jen málokdo by tipoval, že křehkou ženu, kterou je Jarmila Štuková, potkáte spíš než v klubu v přední linii v zemích, kde vypukla válka, nebo kde nastala přírodní katastrofa. Přesně do takových míst Jarmila jezdí a svými snímky vše podstatné dokumentuje. O své práci se rozpovídala v dalším díle pořadu Drbárna.

Policie navrhla obžalovat extajemníka SPD za nenávistné výroky

Policie navrhla obžalovat bývalého tajemníka hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Jaroslava Staníka kvůli nenávistným výrokům ve Sněmovně. Jméno obžalovaného mluvčí pražské policie Jan Daněk neuvedl, policie se ale v minulosti o Staníka zajímala kvůli jeho nenávistným a rasistickým výrokům na adresu Židů, Romů a homosexuálů. Podle svědků výroky pronesl koncem loňského října ve Sněmovně, i podle Daňka byl trestný čin spáchán v této době.