Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Čelní srážka u Globusu. Při nehodě se zranili čtyři lidé

 
úterý, 18. září 2018, 16:30

K dopravní nehodě došlo v úterý před 16. hodinou v Sousedské ulici mezi dvěma kruhovými objezdy u Decathlonu a výpadovky. Čelně se tam srazila dvě auta, při nehodě se zranili čtyři lidé. Podle nepotvrzených informací jedno z aut předjíždělo nákladní auto a nestihlo se zařadit do svého pruhu.

V oblasti se tvoří velké kolony, policie z důvodu zásahu uzavřela dopravu mezi oběma kruhovými objezdy.

„Na místě jsme měli čtyři pacienty. Dva jsme ošetřili na místě, další dva jsme převezli do liberecké nemocnice," řekl mluvčí záchranné služby Michael Georgiev. Podle něj utrpěli všichni lehčí zranění.

Doprava by měla být obnovena zhruba v 18 hodin.

Napsal(a) redakce | Foto Dopravní info Liberecký kraj/Petr Doležal a David Stolín
 


 

Kam dál?

Interaktivní výstava v OC Forum naučí, jak se chovat v silničním...

úterý, 18. září 2018, 08:39

Děti se vrátily do škol. Kdo na ně dává pozor při cestě do školy? Kdo je učí jak se chovat bezpečně v silničním provozu? Odpovědi...

Na Jablonecku a Semilsku bude dalších deset let jezdit BusLine

středa, 12. září 2018, 07:01

Regionální dopravu na Semilsku a Jablonecku budou i v příštích letech zajišťovat autobusy BusLine. Firma zvítězila ve veřejné...

Nehod chodců výrazně přibylo. Policisté vyrazili na přechody

sobota, 8. září 2018, 14:30

Statistika je neúprosná. Zatímco loni se chodci do září připletli do třiceti nehod, letos je to za stejné období pětapadesát....

Dětské ztvárnění Nehoďáčkova zlého snu v Krajské vědecké knihovně

úterý, 4. září 2018, 09:19

Dětské výtvarné a literární práce, které představují Nehoďáčkův zlý sen, je možné vidět od 3. září 2018 v prostorech Krajské...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Hospodářská zvířata v těchto dnech nesmí cestovat více než 600 kilometrů, rozhodli veterináři

Státní veterinární správa rozhodla, že v následujících dnech (s platností od dnešního dne) nesmí být odbavovány zásilky hospodářských zvířat na větší vzdálenost než 600 kilometrů. Důvod je více než zřejmý, očekávaná vedra.

Sedm let po zadržení se sedmi miliony dostal Rath sedmiletý trest

Jako lékař dnes třiapadesátiletý David Rath úspěšně rozjel kariéru, nepřehlédnutelný byl také v roli politika. Stihl být ministrem zdravotnictví, zasedal ve Sněmovně, zastával i funkci středočeského hejtmana. Právě působení v čele kraje se mu ale stalo osudným. Za korupční kauzu, spojenou s Rathovým působením v hejtmanské funkci, dnes u pražského vrchního soudu dostal někdejší vysoce postavený politik sedmiletý trest vězení.

Devátý ročník kampaně Na kole jen s přilbou osloví celou Českou republiku

V roce 2018 zemřelo při dopravních nehodách 565 osob. Z celkového počtu usmrcených při nehodách bylo 38 cyklistů, 30 z nich nemělo přilbu, což představuje 79 procent všech usmrcených cyklistů na našich silnicích.