Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Řidiči pozor! Nový radar číhá na cestě do Rychnova

 
úterý, 9. července 2013, 10:14

Dejte si pozor, přibyl nám na cestách nový radar. Upozornilo mě na něj několik mých čtenářů, a tak se s vámi ráda podělím. Nikdo z nás přece nechce zbytečně platit za rychlou jízdu. Postavili ho na rychlostce u Rychnova.

Pevný radar nově nainstalovali na Rychnovském kopci, ve směru na Jablonec nad Nisou na silnici 65.

„Je tam krásně zašitý za svodidlem a člověk nemá moc šancí si ho všimnout. Je těsně před rozšířením silnice 65 na dva pruhy. Asi bude fotit v obou směrech,“ napsal mi čtenář Pavel.

Nelenil a radar si vyfotografoval, na snímek se můžete podívat díky němu i vy.

„Vypadá, že je připraven pro provoz v nejbližší době. A jelikož tam každý jezdíme poměrně rychle, hlavně tedy při směru z Jablonce nad Nisou k dálnici, tak by se taky mohlo stát, že nám přijde krásná fotka,“  vzkázal ještě nám všem Pavel.

Informaci o novém radaru si lidé posílají mezi sebou emailem, sdílejí ho na facebooku. Tak to taky pošlete dál. Vyhneme se zbytečným pokutám a přece jen i policie docílí toho, co chce radarem omezit. Donutí řidiče zpomalit.

A ještě drobnost. Kde ten radar tedy skutečně vězí: GPS pozice: +50° 41' 23.73", +15° 8' 8.94"

Napsala Růža Rumělková

 


 

Kam dál?

V Londýnské ulici zabíjel Ford Focus, policie žádá o pomoc

pondělí, 8. července 2013, 20:48

Liberečtí policisté už ví, jaký automobil způsobil páteční smrtelnou nehodu v Londýnské ulici. Podle úlomků pravého předního...

K Jadranu vyrazilo osm českých policistů, dohlédnou na turisty

neděle, 7. července 2013, 18:40

Míříte na dovolenou do Chorvatska? Dost možná vás překvapí přítomnost českých policistů v letoviscích Omiš a Šibenik. Policisté k...

Benzínka na Horákové je připravena na znovuotevření

neděle, 7. července 2013, 13:10

Po několika letech opět ožije čerpací stanice v ulici Dr. Milady Horákové v Liberci. Bývalou pobočku rakouské společnosti OMV...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle zdravotníků často svůj fyzický i psychický stav podceňují, pětina z nich například řídí i přes únavu. Na dnešní tiskové konferenci na to upozornila Asociace Záchranný kruh. Ta ve spolupráci s bezpečnostními složkami a Besipem spustí osvětovou kampaň.

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních telefonů pro zrakově postižené. Jak vidí problematiku kompenzačních pomůcek pro slabozraké? A v čem je právě BlindShell jiný?

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni. V minulém roce automobilka v ČR prodala 84 172 osobních vozů. Na setkání s novináři to uvedl vedoucí českého zastoupení Luboš Vlček.