Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Policie pátrá od pondělní noci po ztracené houbařce

 
úterý, 8. srpna 2017, 18:57

Policie na Semilsku pátrá v okolí podkrkonošské obce Poniklá po třiapadesátileté ženě. V pondělí odpoledne se sama vydala do lesa na houby a dosud se nevrátila.

Pohřešování Jany Včelišové oznámil její přítel v pondělí před 23:00. "O tom, že šla na houby, se dozvěděl z jejího vzkazu ve schránce, který si přečetl kolem 16:00," uvedla mluvčí policie Ivana Baláková. Muž se ženu vydal hledat do lesa nejprve sám kolem 20:00. "Když prošel všechna její oblíbená místa a nenašel ji, vytočil tísňovou linku," řekla policistka.

Policie ještě v noci začala prohledávat členitý terén. "Pátrací akce pokračuje i dnes, kdy se skupina rozšířila o příslušníky Hasičského záchranného sboru. Do akce jsou stejně jako včera zapojeni také psovodi se služebními psy," uvedla mluvčí policie.

Pohřešovaná žena je silnější postavy a má hnědé, mírně prošedivělé vlasy dlouhé na ramena. Z domova nejspíš odešla v černém tričku s nápisem JACK DANIELS, kalhotách nebo teplácích a na nohou by měla mít černé sportovní boty. Policie žádá všechny, kteří ženu od pondělního odpoledne viděli, aby se jim ozvali. Volat lze na bezplatnou linku 158 nebo zajít na služebnu policie.

Pohřešovaná žena u sebe nemá mobilní telefon. "V této souvislosti upozorňujeme nejen houbaře, ale všechny další návštěvníky lesa, aby měli vždy při ruce u sebe mobilní telefon s dobře nabitou baterií. Dá jim to možnost přivolat si pomoc, budou-li ji potřebovat," dodala Baláková. Podle telefonu může také policie zjistit přibližnou polohu pohřešované osoby.

Napsal(a) ČTK | Foto Policie ČR

Kam dál?

Červnový požár dodávky zůstává nedořešen. Policie hledá svědky, kteří...

úterý, 8. srpna 2017, 08:38

Českolipští policisté hledají svědky červnového požáru, ke kterému došlo na sídlišti Sever v České Lípě. Zajímá je obrazový...

FOTO: Při srážce dvou aut u Sosnové zřejmě jedna z řidiček nedala...

neděle, 6. srpna 2017, 19:29

Šest zraněných, jedno z dětí transportováno se středně těžkým zraněním do ústecké nemocnice. Taková je bilance nedělní nehody, ke...

Dívka nezvládla jízdu z kopce na kole a havarovala. Do nemocnice...

pátek, 4. srpna 2017, 22:07

Prázdninová vyjížďka skončila pro mladou dívku vážným zraněním. Ve čtvrtek jela před polednem katastrem obce Koberovy na...

Únik plynu v Bílém Potoce, záchranná služba musela ošetřit dvě osoby

čtvrtek, 3. srpna 2017, 16:16

Tři jednotky hasičů vyjížděly dnes před druhou hodinou odpolední do Bílého Potoka nedaleko Hejnic. V místech, kde právě probíhají...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Strážníky přivolal zoufalý řidič, odjezd z...

  • Poznáváte muže z fotografie? Policisté by si...

  • V Liberci si můžete od středy půjčit...

  • Policie hledá podvodníka Jiřího Uxu. Z...

 
 

O čem píše Drbna.cz

Noc na neděli bude o hodinu kratší, začne platit letní čas

V noci na neděli začne platit letní čas. Ve 02:00 si lidé musejí posunout hodinky o 60 minut...

Zemřel zraněný četník, který se vyměnil ve Francii za...

Ve Francii dnes podlehl těžkým zraněním četník, který se v pátek vyměnil za rukojmí držená...

Bohuslav Sobotka končí v politice. Rezignuje na post...

Bývalý premiér a předseda sociální demokracie Bohuslav Sobotka skončí s vysokou politikou. K 1....