Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Mladík se nepohodl s přítelkyní. Zdemoloval jí byt a vykopl i vchodové dveře

 
středa, 23. srpna 2017, 09:38

Hned dvakrát v jeden den vyjížděli policisté do jedné z obcí nedaleko Českého Dubu. Důvod? Devatenáctiletý mladík měl zřejmě hodně špatný den a po hádce s přítelkyní ji nejprve zdemoloval vybavení bytu a zmizel. Když se pak znovu vrátil, ještě vykopl vchodové dveře.

Všechno začalo tím, že mladá žena chtěla jít ke své sestře, jenže mladík chtěl, aby doma uklízela. Jenže to odmítla, a tak začal řádit – tesařským kladívkem rozbíjel vybavení bytu od plazmové televize až po Xbox.

Jenže než na místo dorazila policejní hlídka, muž zmizel. „Policisté ženu poučili, aby je v případě, že se její drahá polovička vrátí a bude dělat znovu problémy, okamžitě zavolala,“ řekla policejní mluvčí Vladimíra Šrýtrová.

A to se i zanedlouho opravdu stalo a mladík se dožadoval, aby šla žena domů. Jenže znovu odmítla, a tak vykopl vstupní dveře. Tentokrát už ale byli policisté úspěšnější a zadrželi ho přímo na místě.

Muž jim přislíbil, že už nebude dělat problémy. „Žena zbytek noci strávila u své setry a její druh tak mohl zůstat s jejím souhlasem v jejím bytě. Když se druhého dne do bytu vrátila, mladík již nedělal žádné problémy a pak byt opustil,“ dodala mluvčí.

Podle ní to ale pouhou domluvou neskončilo. „V těchto dnech mu českodubští policisté sdělili ve zkráceném přípravném trestním řízení podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci, za který jej může soud poslat až na rok do vězení,“ uzavřela Šrýtrová.

Poškozením vybavení bytu způsobil škodu za více jak 9 tisíc korun.

Vizitka autora

 

Luboš Vrabec

šéfredaktor portálu Liberecká Drbna
kontakt: sefredaktor@libereckadrbna.cz

Liberecká Drbna je v pořadí třetím z regionálních zpravodajských webů projektu ČeskáDrbna.cz.

 
 


 

Kam dál?

Parkování v Jizerkách se může pěkně prodražit. Policisté se zaměřují...

úterý, 22. srpna 2017, 13:06

Neohleduplní motorkáři, houbaři parkující v lese nebo auta turistů „pohozená“ tam, kde nemají co dělat. To všechno řeší policisté...

Ve festivalovém areálu na Mácháči řádil zloděj, policie ho i s lupem...

neděle, 20. srpna 2017, 14:23

Policistům se během noci podařilo dopadnout zloděje, který na festivalu Finlandia Mácháč „vybílil“ hned několik stanů. Policisté...

Policie hledá bývalého náměstka hejtmana pro dopravu Martina Seppa

sobota, 19. srpna 2017, 10:07

V databázi hledaných osob policií se tento týden objevil bývalý zastupitel města Liberec a náměstek hejtmana Libereckého kraje v...

Policisté odhalili čtyři nelegálně zaměstnané cizince ve výrobně ve...

čtvrtek, 17. srpna 2017, 11:37

Čtyři nelegálně zaměstnané Ukrajince a Moldavany odhalil zátah policistů v jednom z výrobních podniků ve Frýdlantu. Cizinečtí...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

V oblíbeném lyžařském středisku v Rakousku se srazilo pět kabinek lanovky

Těšíte se na nadcházející lyžařskou sezónu? Oblíbenou destinací lyžařů z jižní Moravy je sousední Rakousko, kde tamní alpské vrchy nabízejí kilometry perfektně upravených sjezdovek. Ani v Rakousku však ne vždy funguje podle představ. Důkazem je video z lyžařského areálu Hochzillertal, na kterém je vidět následek nehody několika kabin lanovky.

Policie prověřuje zakázky pro Povodí Labe

Policie z Ústeckého kraje prověřuje zakázky pro státní podnik Povodí Labe se sídlem v Hradci Králové. Kriminalisté si 15. listopadu vyžádali informace a dokumenty k některých obchodním případům z letech 2009 a 2018, sdělila mluvčí podniku Hana Bendová.

Silné zimní bundy přidávají pár centimetrů, které snižují účinnost bezpečnostních pásů

Svrchní zimní oděv v kombinaci s bezpečnostními pásy není pro cestující to nejlepší řešení. Silné zimní bundy přidávají pár centimetrů, které snižují účinnost bezpečnostních pásů.