Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Policisté hledají mladíka, který se na jedné z libereckých diskoték popral s ostrahou

 
pátek, 15. prosince 2017, 15:37

Poznáváte mladíka z této fotografie? Policisté by si s ním rádi promluvili a proto se nyní obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při zjišťování jeho totožnosti. Mladík měl v říjnu vyvolávat konflikt na jedné z libereckých diskoték, poté se popral s ostrahou a při potyčce uštědřil jednu ránu také jedné z návštěvnic.

Podle policie jde o muže ve věku mezi 20 a 30 lety, bílé pleti, s vlasy krátce střiženými, delšími na horní části hlavy a atletické postavy. Muž byl oblečen do bílého trička s nápisem Nugget a tmavších kalhot, na nohou měl tmavé boty Adidas se třemi bílými pruhy a s bílou podrážkou. Na pravé ruce má výrazné tetování téměř na celé ploše paže.

„Pokud někdo muže na fotografiích poznává, nechť prosím kontaktuje tísňovou linku 158,“ shrnula mluvčí policie Vladimíra Šrýtrová.

K incidentu na diskotéce došlo 28. října před půlnocí. Mladík se měl podle policie neustále snažit vyvolávat konflikty, proto byl ostrahou vyzván, aby odešel. „Na výzvu však zareagoval agresivně a následně ostrahu fyzicky napadl. V nesprávnou chvíli na nesprávném místě byla jedna z návštěvnic klubu. Ve chvíli, kdy došlo k incidentu mezi agresivním mladíkem a ostrahou, ani ona nebyla uštědřena jedné rány,“ dodala mluvčí policie.

Vizitka autora

 

Michael Daněk

šéfredaktor projektu Drbna
kontakt: sefredaktor@drbna.cz

Liberecká Drbna je v pořadí třetím z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
 


 

Kam dál?

Státní zástupce obžaloval Rumuna, který loni v létě ubodal svou...

úterý, 12. prosince 2017, 19:51

Vražda čtyřiadvacetileté Ukrajinky loni v létě hýbala Libercem. V panelovém domě ve Vaňurově ulici Rumun Marius Ailiesei 10....

VIDEO: Nákup vánočního stromku "za pět prstů" se téhle dvojici...

úterý, 12. prosince 2017, 15:49

Radost z ušetřených peněz po pár minutách přešla dvojici mužů, kteří u českolipského Mountfieldu ukradli vánoční jedli. Celou...

FOTO: Víkend plný nehod. Zapadl pluh, mladý řidič přišel o život

pondělí, 11. prosince 2017, 09:25

Celkem k devatenácti dopravním nehodám o víkendu vyjížděli hasiči. Ta nejtragičtější se stala v sobotu hodinu po půlnoci, kdy...

VIDEO: Na sídlišti hořel sloup vysokého napětí. Exploze vyděsily...

neděle, 10. prosince 2017, 20:19

Na sídlišti v Novém Boru hořel v ulici Rumburských hrdinů v sobotu večer sloup vysokého napětí. Šlehaly z něj plameny a ozvalo se...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Předsednictví ČR Radě EU může vést k vytvoření 570 nových míst

Předsednictví České republiky v Radě EU ve druhé polovině roku 2022 si vyžádá podle aktuálních požadavků zhruba 570 nových pracovních míst na dobu určitou. Vyplývá to z materiálu, který dostane vláda v pondělí pro informaci. Dokument je úvodní informací o nárocích na předsednictví. Podrobný návrh rozpočtu by měla vláda dostat do konce dubna a každý rok jej aktualizovat.

Ministr Vojtěch odhaduje, že letos bude až tisíc případů spalniček

Počet případů onemocnění spalničkami může letos v České republice vzrůst až na tisícovku. V dnešních Otázkách Václava Moravce to řekl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Podle ČT onemocnělo v tuzemsku jen za letošní rok k pátku 21. března spalničkami již 366 lidí a jen za poslední týden přibylo šest desítek případů. Spalničky jsou vysoce nakažlivé onemocnění, mohou je provázet závažné komplikace. Loni bylo nemocných 203 za celý rok.

GLOSA: Získají fake news volnou cestu k šíření do společnosti?

Překvapuje mě, jak málo prostoru ve veřejné debatě získávají některá témata. Aktuálně se třeba jedná o směrnici o autorských právech na sociálních sítích, o které bude v příštím týdnu hlasovat Evropský parlament. Ta přináší zásadní otázku: Jsou racionálně neznalí voliči připraveni na důkladné ověřování informací, které budou nalézat na internetu?