Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Konflikt cyklistů s řidičem autobusu. Všechno odstartovalo zatroubení

 
čtvrtek, 13. září 2018, 06:01

Už koncem ledna došlo k incidentu mezi skupinou cyklistů a řidičem autobusu, policie zveřejnila detaily ale až teď. Na silnici ve Zlaté Olešnici vše vyvrcholilo zablokováním a kopáním do autobusu.

„Na rovném úseku vozovky se řidič s autobusem tuto pomalu jedoucí skupinu cyklistu rozhodl předjet. Aby cyklisty, kteří jeli různě vedle sebe, na sebe upozornil, tak na ně zatroubil. V tom okamžiku ovšem v protisměru jelo vozidlo a řidič autobusu musel od svého původního záměru předjíždět cyklisty upustit,“ popsala mluvčí policie Dagmar Sochorová.

Autobus tak pokračoval pomalu dál vedle cyklistů, kteří do něj začali z boku bouchat. Autobus nakonec poodjel, ale opět zpomalil a naštvaní cyklisté ho dojeli. „Jeden z nich mu zablokoval cestu tak, že řidič musel zcela zastavit. Následně mu podezřelý kopy poškodil autobus, a to čelní masku a levé světlo, čímž způsobil škodu ve výši 48.799 korun. Podezřelému tak nyní v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok. Případ šetřili policisté z Obvodního oddělení v Tanvaldě,“ dodala mluvčí.

Napsal(a) redakce | Foto Luboš Vrabec
 


 

Kam dál?

Anonym nahlásil bombu v ubytovně. Policisté evakuovali 120 lidí

středa, 12. září 2018, 13:53

Celé okolí Hanychovské ulice musela v úterý v noci uzavřít liberecká policie. Anonym totiž nahlásil bombu v ubytovně. Evakuováno...

Zabité ovce, zapálená sláma a nečinnost policie, stěžuje si majitel...

středa, 12. září 2018, 08:32

Říká se, že mince má vždy dvě strany, tak tomu bude i v případu statku v obci Dolní Oldříš. Na svých facebookových stránkách si...

Senior ve felicii přehlédl u Kauflandu chodkyni. Ženu převezla...

středa, 12. září 2018, 06:01

K dopravní nehodě došlo v pondělí krátce před jedenáctou hodinou před jabloneckým Kauflandem. Dvaaosmdesátiletý řidič tam...

Procházející seniorku s dítětem napadl cizinec, už je v cele

úterý, 11. září 2018, 20:16

Čtyřiačtyřicetiletý muž napadl v Chrastavě seniorku s malým chlapcem, kteří jen nevinně procházeli kolem něj. Tento případ...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Od levandulí až po folklor. Skryté krásy jižní Moravy musíte pojmout všemi smysly

Poznat krásy jižní Moravy se vydávají každý rok statisíce lidí ze všech koutů republiky i světa. Tradičně nejoblíbenější destinací je Lednicko-valtický areál zapsaný do světového dědictví UNESCO, pozadu pak nezůstává ani kouzelný Mikulov. Jen co by kamenem dohodil od těchto turisticky exponovaných destinací však najdete místa, která si s nimi co do krásy a atmosféry rozhodně nezadají. Do objevování musíte navíc zapojit doslova všechny smysly.

Prima získala vysílací licenci na CNN Prima News

Televizní skupina Prima získala licenci pro chystaný zpravodajský kanál CNN Prima News. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání jí celoplošnou licenci udělila na 12 let. Vyplývá to z tiskové zprávy rady. Kanál získal licence pro pozemní vysílání i pro šíření prostřednictvím satelitu. Program má vysílat zpravodajství, publicistiku, magazíny a diskusní pořady, a to nejméně 16 hodin denně.

Pražská integrovaná doprava dostane novou vizuální identitu. Zdůrazní rozšiřování do Středočeského kraje

Pražští radní schválili na svém pondělním zasedání vypsání designérské soutěže na sjednocení vizuální identity Pražské integrované dopravy (PID) a dopravy ve Středočeském kraji, se kterou se pražská doprava stále intenzivněji překrývá. Soutěž připraví hlavní město Praha ve spolupráci se společností Czech Design.