Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Na libereckém nádraží se chtěl oběsit muž, odřízla ho policie

 
pondělí, 17. září 2018, 09:55

Včera večer se pokusil na libereckém nádraží spáchat sebevraždu mladý muž. Skoncovat se životem se rozhodl oběšením v příjezdové hale.

Incident byl nahlášen na tísňovou linku 158 krátce po čtvrt na jedenáct. „Po oznámení se na místo okamžitě vypravili policisté z oddělení Vápenka,“ uvedla mluvčí policie Vladimíra Šrýtrová. Ti zde opravdu oběšeného muže na zábradlí našli. 

Policisté rychle zareagovali, šestadvacetiletého cizince odřízli a zahájili ještě před příjezdem zdravotnické záchranné služby resuscitaci. Ta byla úspěšná a muže se jim podařilo oživit. „Následně byl muž předán do péče lékařů a převezen do Krajské nemocnice v Liberci,“ dodala Šrýtrová.

Vizitka autora

 

Denisa Albaniová

redaktorka portálu Liberecká Drbna

kontakt: albaniova@libereckadrbna.cz

Liberecká Drbna je v pořadí třetím z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Rudolf Kožený, pixabay.com
 


 

Kam dál?

Na rychlostce se u Jílového tvoří kolony, havarovala zde dvě vozidla

neděle, 16. září 2018, 17:50

Ke srážce dvou osobních automobilů došlo na rychlostní silnici I/35. Na místě, kde zasahuje policie a hasiči, se tvoří kolony.

Během dvou měsíců evidovali policisté přes osm set dopravních nehod a...

neděle, 16. září 2018, 17:28

Letošní prázdninové měsíce nebyly v Libereckém kraji jen plné sluníčka a pohody, ale bohužel také dopravních nehod. Celkem došlo...

Aktualizováno 16. září 2018, 15:53

Havárie v liberecké spalovně. Těžce zraněného muže transportoval...

sobota, 15. září 2018, 10:24

Hasiči, záchranáři i policisté zasahovali v areálu liberecké spalovny, kde došlo k havárii jednoho z kotlů. Při tom se těžce...

Během noci vykradl dvě auta, odnesl si peníze i naftu

sobota, 15. září 2018, 16:28

Zatím neznámý pachatel se vloupal do dvou aut v noci na čtvrtek v Jablonci nad Nisou. Z místa si odnesl lup v hodnotě více než...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Hospodářská zvířata v těchto dnech nesmí cestovat více než 600 kilometrů, rozhodli veterináři

Státní veterinární správa rozhodla, že v následujících dnech (s platností od dnešního dne) nesmí být odbavovány zásilky hospodářských zvířat na větší vzdálenost než 600 kilometrů. Důvod je více než zřejmý, očekávaná vedra.

Sedm let po zadržení se sedmi miliony dostal Rath sedmiletý trest

Jako lékař dnes třiapadesátiletý David Rath úspěšně rozjel kariéru, nepřehlédnutelný byl také v roli politika. Stihl být ministrem zdravotnictví, zasedal ve Sněmovně, zastával i funkci středočeského hejtmana. Právě působení v čele kraje se mu ale stalo osudným. Za korupční kauzu, spojenou s Rathovým působením v hejtmanské funkci, dnes u pražského vrchního soudu dostal někdejší vysoce postavený politik sedmiletý trest vězení.

Devátý ročník kampaně Na kole jen s přilbou osloví celou Českou republiku

V roce 2018 zemřelo při dopravních nehodách 565 osob. Z celkového počtu usmrcených při nehodách bylo 38 cyklistů, 30 z nich nemělo přilbu, což představuje 79 procent všech usmrcených cyklistů na našich silnicích.