Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jsem špatná dcera, napsala čtrnáctiletá Eliška rodičům a zmizela. Podařilo se ji najít

 
úterý, 9. října 2018, 19:20, aktualizováno 9. října 2018, 21:43

Vrtulník nad Libercem, v terénu desítky policistů a hasičů. Tak probíhalo pátrání po čtrnáctileté Elišce z Liberce, která se pohřešovala. Už ráno nedorazila do školy a doma nechala rodičům dopis na rozloučenou. Pátrací akce ale byla úspěšná, dívku se po deváté hodině večer podařilo najít v centru Liberce.

Zmizení dívky ohlásila její matka kolem čtvrté hodiny odpoledne, když se nevrátila ze školy. „Současně ale matka zjistila, že dcera ráno do školy vůbec nedorazila," řekla mluvčí policie Vlasta Suchánková.

Podle maminky je dívka ve špatném psychickém stavu, doma zanechala dopis, ve kterém uvedla, že je špatná dcera. „Jedná se o nekonfliktní, bezproblémovou dívenku, v minulosti nebyla nikdy pohřešována. Bohužel není možné ani zjistit, kde se pohybuje, nemá u sebe mobilní telefon," dodala mluvčí.

Po dívce pátraly desítky policistů, prověřovali kamarády, spolužáky, známé, nemocnice, obchodní centra, taxíky, MHD. Při pátrání vypomáhali i strážníci Městské policie, ze vzduchu pátral i vrtulník Letecké služby Policie České republiky.

Pohřešovanou se nakonec podařilo najít po jednadvacáté hodině. Živá a zdravá už je opět u rodičů.

Vizitka autora

 

Luboš Vrabec

šéfredaktor portálu Liberecká Drbna
kontakt: sefredaktor@libereckadrbna.cz

Liberecká Drbna je v pořadí třetím z regionálních zpravodajských webů projektu ČeskáDrbna.cz.

 
Foto Policie ČR
 


 

Kam dál?

Holá zem místo dvou městských laviček, ty někdo ukradl z Vratislavic

úterý, 9. října 2018, 13:52

Pokud byste si v těchto dnech chtěli sednout a relaxovat u kostela Nejsvětější Trojice ve Vratislavicích, tak máte smůlu. Místo,...

Průmyslovku v Liberci pomaloval mladík nápisem "Spýd", asi se nudil

úterý, 9. října 2018, 11:07

Je neděle kolem jedné hodiny ranní. Libercem se prochází mladík s malířským náčiním. Ne, nejedná se o malíře pokojů, který se...

Ujel z místa nehody a věděl proč, v krvi měl totiž téměř dvě promile

úterý, 9. října 2018, 07:23

Přestože při způsobení nehody by měl řidič na místě zastavit, muž, který seděl za volantem vozidla značky Audi, se rozhodl z...

V centru města se motocykl srazil s chodcem

úterý, 9. října 2018, 05:58

Ke střetu motorky a chodce došlo v sobotu v centru Jablonci nad Nisou. Chodec bez varování vstoupil řidiči motocyklu do cesty a...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Od levandulí až po folklor. Skryté krásy jižní Moravy musíte pojmout všemi smysly

Poznat krásy jižní Moravy se vydávají každý rok statisíce lidí ze všech koutů republiky i světa. Tradičně nejoblíbenější destinací je Lednicko-valtický areál zapsaný do světového dědictví UNESCO, pozadu pak nezůstává ani kouzelný Mikulov. Jen co by kamenem dohodil od těchto turisticky exponovaných destinací však najdete místa, která si s nimi co do krásy a atmosféry rozhodně nezadají. Do objevování musíte navíc zapojit doslova všechny smysly.

Prima získala vysílací licenci na CNN Prima News

Televizní skupina Prima získala licenci pro chystaný zpravodajský kanál CNN Prima News. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání jí celoplošnou licenci udělila na 12 let. Vyplývá to z tiskové zprávy rady. Kanál získal licence pro pozemní vysílání i pro šíření prostřednictvím satelitu. Program má vysílat zpravodajství, publicistiku, magazíny a diskusní pořady, a to nejméně 16 hodin denně.

Pražská integrovaná doprava dostane novou vizuální identitu. Zdůrazní rozšiřování do Středočeského kraje

Pražští radní schválili na svém pondělním zasedání vypsání designérské soutěže na sjednocení vizuální identity Pražské integrované dopravy (PID) a dopravy ve Středočeském kraji, se kterou se pražská doprava stále intenzivněji překrývá. Soutěž připraví hlavní město Praha ve spolupráci se společností Czech Design.