Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Policie pátrala po uprchlém vězni. Uprostřed noci zmizel z pekáren, kde v rámci výkonu trestu pracuje

 
sobota, 15. června 2019, 15:56

Policisté vyhlásili pátrání po vězni, který v noci na dnešek uprchl z pracoviště, kde byl v rámci výkonu trestu. Jednatřicetiletý muž přitom měl být už v září propuštěn. Po zhruba 24 hodinách se muž na pracoviště vrátil a pátrání tak bylo ukončeno.

„Mezi 3.00 a 3.15 svévolně opustil pracoviště pekáren v Rochlické ulici v Liberci, kde pracoval v rámci svého výkonu trestu odnětí svobody. Jmenovaný je vězněm Věznice ve Stráži pod Ralskem a výkon trestu mu měl skončit v září letošního roku,” uvedla mluvčí policie Ivana Baláková.

Odsouzen byl v roce 2018 za majetkovou trestnou činnost. Vězeň byl oblečen do oranžového trička a bílých kalhot, na nohou měl bílé boty. Je vysoký 176 cm, štíhlé postavy. Má modré oči a světle hnědé, na ježka střižené krátké vlasy. V oblasti nadloktí pravé ruky má tetování v podobě ďábla a stejný motiv má vytetovaný i na levé lopatce. 

„Veškeré informace, které nám pomohou uprchlého vězně vypátrat, přijme naše známá linka 158 nebo kterákoliv služebna Policie ČR,” dodala mluvčí.

Vizitka autora

 

Luboš Vrabec

šéfredaktor portálu Liberecká Drbna
kontakt: sefredaktor@libereckadrbna.cz

Liberecká Drbna je v pořadí třetím z regionálních zpravodajských webů projektu ČeskáDrbna.cz.

 
Foto Policie ČR
 


 

Kam dál?

Nehoda na silnici do Jablonce. Při havárii motorky se zranili dva lidé

sobota, 15. června 2019, 13:02

Krátce před polednem došlo na hlavním tahu z Liberce na Jablonec k vážné nehodě. Nedaleko sjezdu na Rochlice v úrovni Lidlu...

Policisté pátrají po dvanáctileté Vanese. V pátek utekla rodičům z...

sobota, 15. června 2019, 09:32

Od pátečního odpoledne pátrají policisté po dvanáctileté dívce Vanese, která opakovaně utíká z domova. Přesně to se stalo i v...

Zloděj při jarmarku vykrádal jeden ze stánků. Všechno zaznamenala...

sobota, 15. června 2019, 06:01

Asi hodinu po půlnoci během noci na neděli zaznamenala kamera městských strážníků muže, který se nenápadně přikradl k jednomu z...

Stařenka s alzheimerovou chorobou odešla z chalupy, našli ji ve...

pátek, 14. června 2019, 18:01

Pátrání po více než osmdesátileté stařence vyhlásila policie. Žena totiž ve večerních hodinách beze slova odešla z chalupy v...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Zaměstnanci Huawei sbírají citlivá data o klientech

Zaměstnanci české pobočky čínské telekomunikační společnosti Huawei údajně shromažďují citlivá data o lidech, s nimiž vedou obchodní jednání. Získané informace také probírají s lidmi z čínského velvyslanectví. Českému rozhlasu - Radiožurnál to řekli bývalí zaměstnanci firmy. Huawei obvinění odmítá.

Realisté dnes večer dohlasují o možném ukončení činnosti

Po třech letech dnes možná ukončí činnost politické uskupení Realisté. Členská základna o tom od minulého pondělí hlasuje. Sbor zakladatelů v červnu přijal usnesení, kterým doporučil stranu dobrovolným rozpuštěním zrušit. Důvodem jsou neúspěchy ve volbách, pasivita krajských organizací či odchod mnoha členů do jiných uskupení.

Pěkná filmová role je malý zázrak, říká před sedmdesátkou Polívka

Herec Boleslav Polívka má pořád nápadů dost a je připraven natočit ještě několik televizních manéží. Polívka, který 31. července oslaví 70. narozeniny, na otázky odpověděl, že krásná filmová role je malý zázrak, vlastní divadlo dává herci nezávislost a mezi Brnem a Prahou by měl být "vyrovnaný a usměvavý vztah".