Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Muž v centru Liberce knokautoval druhého pěstí. Ten zůstal ležet na kolejích

 
sobota, 22. června 2019, 12:06

Tento případ opět dokazuje, jak důležitá je práce operátora kamerového systému. Právě on v přímém přenosu na kameře sledoval dění v Masarykově ulici. A díky rychlému jednání byli na místě strážníci do 5 minut.

Celý incident se odehrál v brzkých ranních hodinách v centru Liberci. Masarykovou ulicí se v neděli 9. června kolem půl páté procházela parta lidí a podle všeho se dobře bavila. „Rozjařená parta lidí zaujala obsluhu kamer, která sledovala, jak náhle jeden z mužů udeřil druhého a pěstí ho knokautoval,“ uvedla mluvčí Městské policie Daniela Bušková.

Napadený muž se sesunul k zemi a zůstal ležet přímo v tramvajovém kolejišti. Útočníka to ale očividně vůbec nezajímalo. „Ten si bezstarostně odkráčelo do restaurace,“ popisovala mluvčí. Díky pozornosti operátora byly na místě během čtyř minut hned dvě hlídky strážníků.

„První hlídka se věnovala ležícímu mladíkovi, který po úderu zůstal v bezvědomí a druhá si došla pro agresora,“ dodala Bušková. Na místě si celou záležitost přebrala Policie České republiky, která byla na místo přivolána pro podezření ze spáchání trestného činu.

 

Vizitka autora

 

Denisa Albaniová

redaktorka portálu Liberecká Drbna

kontakt: albaniova@libereckadrbna.cz

Liberecká Drbna je v pořadí třetím z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto MP Liberec
 


 

Kam dál?

Prostříhal pletivo a ze sklepa si odvezl kolo

sobota, 22. června 2019, 07:00

Policisté v Jablonci nad Nisou řešili případ krádeže jízdního kola. K té došlo před pár týdny v jednom z panelových domů v...

Ukradl lahev alkoholu, teď mu hrozí až tři roky vězení

pátek, 21. června 2019, 17:47

Některé zlodějíčky stačí jednou napomenout nebo klepnout přes prsty a dají pokoj. Někteří ale prostě nemají dost, a to je i...

Policie pátrá po dvanáctileté dívce. Utekla ze zahrady diagnostického...

pátek, 21. června 2019, 17:05

Teprve dvanáctiletá dívka je už od 10. června nezvěstná. Tehdy utekla z libereckého diagnostického ústavu. Jenže není ani u...

Ve sklepě číhala užovka červená, překvapila obyvatele domu

pátek, 21. června 2019, 10:43

Kolem poledne byli ve středu přivolání strážníci českolipské městské policie do jednoho z domů v ulici Havířská. Ve sklepě se...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Zaměstnanci Huawei sbírají citlivá data o klientech

Zaměstnanci české pobočky čínské telekomunikační společnosti Huawei údajně shromažďují citlivá data o lidech, s nimiž vedou obchodní jednání. Získané informace také probírají s lidmi z čínského velvyslanectví. Českému rozhlasu - Radiožurnál to řekli bývalí zaměstnanci firmy. Huawei obvinění odmítá.

Realisté dnes večer dohlasují o možném ukončení činnosti

Po třech letech dnes možná ukončí činnost politické uskupení Realisté. Členská základna o tom od minulého pondělí hlasuje. Sbor zakladatelů v červnu přijal usnesení, kterým doporučil stranu dobrovolným rozpuštěním zrušit. Důvodem jsou neúspěchy ve volbách, pasivita krajských organizací či odchod mnoha členů do jiných uskupení.

Pěkná filmová role je malý zázrak, říká před sedmdesátkou Polívka

Herec Boleslav Polívka má pořád nápadů dost a je připraven natočit ještě několik televizních manéží. Polívka, který 31. července oslaví 70. narozeniny, na otázky odpověděl, že krásná filmová role je malý zázrak, vlastní divadlo dává herci nezávislost a mezi Brnem a Prahou by měl být "vyrovnaný a usměvavý vztah".