Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Řidiči se uvolnil vozík a narazil do auta. Z místa ujel a hledá ho policie

 
středa, 26. června 2019, 12:39

Na konci května jel řidič s bílým Dustrem Děčínskou ulicí v České Lípě. Tehdy měl k vozu připojený přívěsný vozík, který se mu ale uvolnil a poškodil cizí vozidlo. Nyní policie hledá řidiče bílé Dacie Duster a ocení i výpověď svědků.

K incidentu tehdy došlo kolem osmé hodiny ranní 31. května. „Vozík se řidiči uvolnil a narazil do zaparkované Hondy CRV,“ uvedla mluvčí policie Ivana Baláková. Jenže řidič Dacie se nezachoval, jak měl. I když způsobil nemalou školu, tak si jen znovu připevnil vozík a z místa jen tak odjel.

A právě po řidiči nyní pátrají policisté. „Policisté bohužel nemají registrační značku ani žádné identifikační údaje, proto se obrací na případné svědky,“ komentovala Baláková. Pokud tak někdo tohoto řidiče viděl nebo ho zná, měl by se obrátit na kteroukoliv služebnu Policie ČR nebo na linku 158.

Vizitka autora

 

Denisa Albaniová

redaktorka portálu Liberecká Drbna

kontakt: albaniova@libereckadrbna.cz

Liberecká Drbna je v pořadí třetím z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto PČR
 


 

Kam dál?

Neonacistický festival v německém Ostritz nedaleko Frýdlantu byl bez...

středa, 26. června 2019, 10:17

Víkendový neonacistický hudební festival ve východosaském městě Ostritz, které leží nedaleko Frýdlantu, se z rozhodnutí soudu...

Banda opilců řádila v centru města, napadla chodce a ničila auta

středa, 26. června 2019, 06:01

Českolipské strážníky přivolal oznamovatel do Dubické ulice, kde se bavila skupinka pěti mužů. Bohužel se chovali hodně agresivně...

Teprve osmnáctiletý mladík má už zákaz řízení, to mu v jízdě ale...

úterý, 25. června 2019, 17:17

Řidičák se u tohohle mladíka moc dlouho neohřál. I když je mu teprve osmnáct, už mu Městský úřad v Tanvaldě vyslovil zákaz...

Nezletilý mladík napadl v centru Liberce muže dřevěnou tyčí. Oběť...

úterý, 25. června 2019, 16:00

Policisté vyšetřují fyzické napadení, ke kterému došlo v neděli večer v Měsíčné ulici v centru Liberce. Nezletilý mladík tam...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Zaměstnanci Huawei sbírají citlivá data o klientech

Zaměstnanci české pobočky čínské telekomunikační společnosti Huawei údajně shromažďují citlivá data o lidech, s nimiž vedou obchodní jednání. Získané informace také probírají s lidmi z čínského velvyslanectví. Českému rozhlasu - Radiožurnál to řekli bývalí zaměstnanci firmy. Huawei obvinění odmítá.

Realisté dnes večer dohlasují o možném ukončení činnosti

Po třech letech dnes možná ukončí činnost politické uskupení Realisté. Členská základna o tom od minulého pondělí hlasuje. Sbor zakladatelů v červnu přijal usnesení, kterým doporučil stranu dobrovolným rozpuštěním zrušit. Důvodem jsou neúspěchy ve volbách, pasivita krajských organizací či odchod mnoha členů do jiných uskupení.

Pěkná filmová role je malý zázrak, říká před sedmdesátkou Polívka

Herec Boleslav Polívka má pořád nápadů dost a je připraven natočit ještě několik televizních manéží. Polívka, který 31. července oslaví 70. narozeniny, na otázky odpověděl, že krásná filmová role je malý zázrak, vlastní divadlo dává herci nezávislost a mezi Brnem a Prahou by měl být "vyrovnaný a usměvavý vztah".