Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Nevěděl, kde ve čtyři ráno natankovat, tak brnknul měšťákům

 
čtvrtek, 27. června 2019, 13:14

Městská policie musí řešit různé případy. Některé jsou nebezpečné, jiné dojemné a občas se najde i nějaký docela vtipný. Třeba jako tento, který se odehrál v České Lípě.

Strážníkům se v půl čtvrté ráno rozdrnčel na operačním středisku telefon. A oznamovatel řešil opravdu zapeklitou situaci. „Zoufalý řidič se na Městskou policii obrátil s tím, že mu hrozivě svítí kontrolka pro pohonné hmoty,“ uvedla mluvčí policie Eva Vlastníková.

Samozřejmě se vtíravého světýlka chtěl zbavit a zároveň se ujistit, že mu na dalších kilometrech nevypoví vůz službu. Jenže když dojel k jediné pumpě, kterou našel, byla dávno zavřená. V tu chvíli tak nervozita řidiče stoupala.

Nakonec se rozhodl požádat o pomoc strážníky. „Operační strážník zjistil polohu řidiče a následně ho navedl k čerpací stanici s celonočním provozem,“ dodala Vlastníková.

Vizitka autora

 

Denisa Albaniová

redaktorka portálu Liberecká Drbna

kontakt: albaniova@libereckadrbna.cz

Liberecká Drbna je v pořadí třetím z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto pixabay.com
 


 

Kam dál?

Mladá žena na internetových bazarech nabízela věci pro miminka. Zboží...

čtvrtek, 27. června 2019, 07:12

Více jak stovku lidí podvedla šestadvacetiletá žena z Jičínska. Ta na nejrůznějších internetových bazarech nabízela výbavu pro...

Policisté si v Liberci posvítili na děti pod vlivem, nenašli ani jedno

čtvrtek, 27. června 2019, 06:21

I v Libereckém kraji se policisté zapojují do akce s názvem HAD - Hazard, alkohol a děti a v rámci preventivních akcí se zaměřuje...

Za napadení dřevěnou tyčí padlo obvinění. Nezletilý mladík se zpovídá...

středa, 26. června 2019, 16:51

Z pokusu o vraždu obvinila policie mladistvého, který v neděli v Liberci vážně zranil osmadvacetiletého muže. Po předchozí hádce...

Řidiči se uvolnil vozík a narazil do auta. Z místa ujel a hledá ho...

středa, 26. června 2019, 12:39

Na konci května jel řidič s bílým Dustrem Děčínskou ulicí v České Lípě. Tehdy měl k vozu připojený přívěsný vozík, který se mu...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Zaměstnanci Huawei sbírají citlivá data o klientech

Zaměstnanci české pobočky čínské telekomunikační společnosti Huawei údajně shromažďují citlivá data o lidech, s nimiž vedou obchodní jednání. Získané informace také probírají s lidmi z čínského velvyslanectví. Českému rozhlasu - Radiožurnál to řekli bývalí zaměstnanci firmy. Huawei obvinění odmítá.

Realisté dnes večer dohlasují o možném ukončení činnosti

Po třech letech dnes možná ukončí činnost politické uskupení Realisté. Členská základna o tom od minulého pondělí hlasuje. Sbor zakladatelů v červnu přijal usnesení, kterým doporučil stranu dobrovolným rozpuštěním zrušit. Důvodem jsou neúspěchy ve volbách, pasivita krajských organizací či odchod mnoha členů do jiných uskupení.

Pěkná filmová role je malý zázrak, říká před sedmdesátkou Polívka

Herec Boleslav Polívka má pořád nápadů dost a je připraven natočit ještě několik televizních manéží. Polívka, který 31. července oslaví 70. narozeniny, na otázky odpověděl, že krásná filmová role je malý zázrak, vlastní divadlo dává herci nezávislost a mezi Brnem a Prahou by měl být "vyrovnaný a usměvavý vztah".