Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Nechtěla si opilce pustit domů, tak si muž ustlal na chodbě paneláku

 
pondělí, 29. července 2019, 14:42

Na českolipském sídlišti Špičák je živo. Každou chvíli se tam něco děje, a také tam každou chvilku míří strážníci. A do jednoho z panelových domů vyjížděli i tentokrát.

Žena se totiž na chodbě potkala s ležícím mužem. Ačkoli si ho nejdříve nechtěla příliš všímat, nakonec jí to nedalo. „Nejprve považovala muže za opilce, pak si ale uvědomila, že by mohl mít vážné zdravotní problémy,“ komentovala mluvčí Městské policie Eva Vlastníková.

Nakonec se tak žena rozhodla přivolat na místo záchranáře. Ti požádali strážníky, aby celou situaci prověřili. Hlídka na místě našla sice ležícího muže, ten se ale jakmile spatřil blížící se muže v uniformě zvedl. A jak to tedy bylo? Jak se říká, za vším hledej ženu. „Muž strážníků vysvětlil, že je po zdravotní stránce naprosto v pořádku. Prý přišel v noci v podroušeném stavu a manželka ho odmítla pustit domů,“ komentovala Vlastníková.

Drahá polovička mu prý řekla, ať přijde domů, až vystřízliví. Muž se tak rozhodl, že si zázemí udělá přímo před dveřmi, protože se mu nechtělo jít ven ani sedět na schodech.

Vizitka autora

 

Denisa Albaniová

redaktorka portálu Liberecká Drbna

kontakt: albaniova@libereckadrbna.cz

Liberecká Drbna je v pořadí třetím z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Jan Luxík

Štítky krimi, policie, alkohol, opilec,

 


 

Kam dál?

Na Mácháči se v sobotu odpoledne utopil muž. Příčinu smrti určí pitva

neděle, 28. července 2019, 18:17

Asi šedesátiletý muž utonul v sobotu odpoledne v Máchově jezeře. Případ šetří policie, přesnou příčinu smrti určí až soudní pitva.

Jablonečtí strážníci mají novou zbraň na rychlé řidiče. Dostali auto...

neděle, 28. července 2019, 07:23

Jablonecká městská policie má zcela nový automobil vybavený radarem. Dodržování rychlosti hlídá na celém území města, ale také v...

Přes internet chtěl koupit bankovku s Karlem Gottem. Zaplatil a...

sobota, 27. července 2019, 11:23

O pamětní bankovku s Karlem Gottem byl obrovský zájem, někteří lidé se ji snaží koupit přes internet, což je případ i...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Zeman loni řekl, že abolici Babišovi neudělí a názor nezmění

Miloš Zeman před loňskou volbou prezidenta v České televizi prohlásil, že trestní stíhání premiéra Andreje Babiše (ANO) v žádném případě nezastaví, premiér se musí podle jeho tehdejšího vyjádření očistit sám. Názor nezměním, protože bych se tím zesměšnil, řekl tehdy. Ve čtvrtek přitom v rozhovoru pro televizi Barrandov Zeman uvedl, že kdyby bylo nedávno zastavené Babišovo stíhání v kauze Čapí hnízdo obnoveno, takzvanou abolici by v případě předsedy vlády udělil. Doufá ale v to, že to nebude nutné. Podle Hradu Zeman názor nezměnil.

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.