Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

PÁTRÁNÍ: Starší muž je nezvěstný. V úterý nedorazil do práce, policie se obrací na veřejnost

 
středa, 4. září 2019, 14:39

Liberečtí policisté pátrají po čtyřiašedesátiletém muži. Ten v úterý brzy ráno vyrazil z Rochlice do práce v Želeném Brodě tam už ale nedorazil. Jeho pohřešování nahlásili příbuzní včera večer.

„Muž odešel z místa svého bydliště 3. září v 05:00 hodin na zastávku ČD v Rochlicích, odkud měl jet do Jablonce a následně autobusem do Železného Brodu, do zaměstnání. Tam však nedorazil a do současné doby o sobě nepodal žádnou zprávu,“ popsal mluvčí policie Vojtěch Robovský.

Opatření, která policisté v souvislosti s jeho zmizením provedla dosud nevedla k jeho vypátrání. „Veškeré prověrky v místě bydliště, u známých v nemocničních zařízeních či nádražích a místech možného výskytu, byla zatím neúspěšná,“ dodal mluvčí. 

V tuto chvíli tak policisté žádají o spolupráci při pátrání po pohřešovaném muži veřejnost. „Pokud někdo muže viděl nebo ví, kde se nachází, ať neprodleně kontaktuje linku nebo přímo policisty na kterékoliv policejní služebně,“ uzavřel mluvčí.

Popis pohřešovaného

Pohřešovaný měl na sobě tmavě modré džíny, šedou mikinu, a s sebou červený batoh. Je bez mobilního telefonu. U sebe mohl mít finanční hotovost několik tisíc korun a kartu Opus Card. Muž má rychlou chůzi, je mírně nedoslýchavý a hovoří s cizím přízvukem, ovládá velmi dobře ruský jazyk.

Vizitka autora

 

Luboš Vrabec

šéfredaktor portálu Liberecká Drbna
kontakt: sefredaktor@libereckadrbna.cz

Liberecká Drbna je v pořadí třetím z regionálních zpravodajských webů projektu ČeskáDrbna.cz.

 
Foto Policie ČR
 


 

Kam dál?

Mladík, který ukradl v Hrádku autobus, toho má na triku mnohem víc....

středa, 4. září 2019, 06:02

Policisté již zjistili, že za krádeží autobusu, s kterým dojel pachatel až do Liberce, stojí osmadvacetiletý muž. A jak se...

FOTO: Pračku někdo hodil do řeky. Ven ji tahali hasiči

úterý, 3. září 2019, 18:40

Do řeky Svitávky nedaleko zahrádkářské kolonie v Zákupech někdo dnes vyhodil starou pračku. Kuriózní zásah tak mají za sebou...

FOTO: O víkendu se policisté zaměřili na rychlost, pásy i...

úterý, 3. září 2019, 17:54

O uplynulém víkendu měly policejní hlídky po celé republice napilno. A výjimkou nebyl ani Liberecký kraj. Policisté se zaměřili...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší integraci je 45 procent lidí, tedy stejně jako lidí, kteří další integraci odmítají. Ukazuje to průzkum, který pro projekt Moje Evropa exkluzivně zpracovala agentura Median.