Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Bylo mi horko, obhajuje se muž, který se svlékal před ženami

 
pondělí, 2. června 2014, 13:05

Turnovští policisté znají totožnost muže, který se loni obnažoval před ženami na cyklostezce v Turnově. Odhalili ho v souvislosti s obtěžováním školačky na autobusovém nádraží. Novinářům to dnes řekl velitel turnovských policistů Milan Drahoňovský. Zhruba pětadvacetiletý muž je obviněn z výtržnictví.

"Nezletilá dívka čekala na autobus domů, když ji oslovil a pohladil. Vnímala to jako atak a nahlásila," uvedl Drahoňovský. Policisté chytili muže krátce po oznámení a při výslechu se přiznal i k obnažování na cyklostezce. "Jeho obhajobou bylo, že jezdí rád na kole, ale nesnese pocit přehřátí. Proto se svlékal na pár minut do naha, aby se zchladil," vylíčil policista. Muž podle něj na kole jezdil do Turnova za prací z nedaleké obce.

Ženy loni policistům nahlásily šest případů, zpravidla ale až s několikadenním zpožděním. Z křoví vyskakoval muž zcela nahý, míval na sobě například jen klobouk, sluneční brýle a boty. Vůči cyklistkám nebo ženám, které šly pěšky, se neprojevoval nijak agresivně. Nemluvil, nekřičel, ale udělal třeba nějakou piruetu a šel pryč. Vybíral si odlehlé lokality u cyklostezek, jedna byla mezi autobusovým nádražím a Dolánky, několikrát se objevil i v oblasti Všena.

Napsala ČTK

 


 

Kam dál?

Z trosek shořelé chatky vynesli hasiči mrtvého psa

pondělí, 2. června 2014, 10:46

Obrovská zář vzbudila v sobotu před půlnocí obyvatele vesnice Šváby nedaleko Zahrádek. Neodborně přidělaný komín tam zapálil...

Na Turnovsku se zranil cyklista. Po pádu byl v bězvědomí

neděle, 1. června 2014, 20:12

Těžká poranění utrpěl dnes před šestou hodinou večerní starší cyklista, který spadl z jízdního kola v obci Kobyly. Po pádu byl v...

Tříletá holčička se vydala na procházku Libercem

neděle, 1. června 2014, 14:28

Malá tříletá holčička se rozhodla, že se svět vydá prozkoumávat na vlastní pěst. Vyklouzla z domu nedaleko centra Liberce, aniž...

Americkou přes hodinu blokoval zaseklý kamion

pátek, 30. května 2014, 14:07

Pokud míříte směrem ke křižovatce Americké s Uralskou ulicí, připravte se na drobnou komplikaci. Přímo v křižovatce totiž stojí...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Jeden z jihočeských policistů, kterého vyšetřovala GIBS, spáchal sebevraždu

Jeden z jihočeských policistů, které od září stíhá Generální inspekce bezpečnostních souborů kvůli údajnému mučení třiadvacetiletého Roma, spáchal na začátku týdne sebevraždu. S informací přišel jako první dnes ráno Českobudějovický deník.

Otec věřil, že ho můj bratr udal, uvedl Rath ve sporu o závěť

Bývalý středočeský hejtman David Rath trvá na pravosti závěti, kterou mu jeho otec Ratmír odkázal veškerý majetek. Staršího syna Michala prý Ratmír v testamentu opominul, protože věřil, že ho tento syn udal na policii. Lékař a někdejší politik to dnes uvedl u soudu. Michal Rath v projednávané žalobě zpochybňuje, že závěť napsal a podepsal jeho otec.

Číslo, které by nemělo chybět v mobilu každého lyžaře? 1210

Zimní sezona už běží, pro horskou službu začala 1. prosince. Záchranáři se připravují na své zásahy hlavně o vánočních prázdninách, kdy budou vyjíždět rodiče s dětmi na lyžovačky.