Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Bylo mi horko, obhajuje se muž, který se svlékal před ženami

 
pondělí, 2. června 2014, 13:05

Turnovští policisté znají totožnost muže, který se loni obnažoval před ženami na cyklostezce v Turnově. Odhalili ho v souvislosti s obtěžováním školačky na autobusovém nádraží. Novinářům to dnes řekl velitel turnovských policistů Milan Drahoňovský. Zhruba pětadvacetiletý muž je obviněn z výtržnictví.

"Nezletilá dívka čekala na autobus domů, když ji oslovil a pohladil. Vnímala to jako atak a nahlásila," uvedl Drahoňovský. Policisté chytili muže krátce po oznámení a při výslechu se přiznal i k obnažování na cyklostezce. "Jeho obhajobou bylo, že jezdí rád na kole, ale nesnese pocit přehřátí. Proto se svlékal na pár minut do naha, aby se zchladil," vylíčil policista. Muž podle něj na kole jezdil do Turnova za prací z nedaleké obce.

Ženy loni policistům nahlásily šest případů, zpravidla ale až s několikadenním zpožděním. Z křoví vyskakoval muž zcela nahý, míval na sobě například jen klobouk, sluneční brýle a boty. Vůči cyklistkám nebo ženám, které šly pěšky, se neprojevoval nijak agresivně. Nemluvil, nekřičel, ale udělal třeba nějakou piruetu a šel pryč. Vybíral si odlehlé lokality u cyklostezek, jedna byla mezi autobusovým nádražím a Dolánky, několikrát se objevil i v oblasti Všena.

Napsala ČTK

 


 

Kam dál?

Z trosek shořelé chatky vynesli hasiči mrtvého psa

pondělí, 2. června 2014, 10:46

Obrovská zář vzbudila v sobotu před půlnocí obyvatele vesnice Šváby nedaleko Zahrádek. Neodborně přidělaný komín tam zapálil...

Na Turnovsku se zranil cyklista. Po pádu byl v bězvědomí

neděle, 1. června 2014, 20:12

Těžká poranění utrpěl dnes před šestou hodinou večerní starší cyklista, který spadl z jízdního kola v obci Kobyly. Po pádu byl v...

Tříletá holčička se vydala na procházku Libercem

neděle, 1. června 2014, 14:28

Malá tříletá holčička se rozhodla, že se svět vydá prozkoumávat na vlastní pěst. Vyklouzla z domu nedaleko centra Liberce, aniž...

Americkou přes hodinu blokoval zaseklý kamion

pátek, 30. května 2014, 14:07

Pokud míříte směrem ke křižovatce Americké s Uralskou ulicí, připravte se na drobnou komplikaci. Přímo v křižovatce totiž stojí...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Předsednictví ČR Radě EU může vést k vytvoření 570 nových míst

Předsednictví České republiky v Radě EU ve druhé polovině roku 2022 si vyžádá podle aktuálních požadavků zhruba 570 nových pracovních míst na dobu určitou. Vyplývá to z materiálu, který dostane vláda v pondělí pro informaci. Dokument je úvodní informací o nárocích na předsednictví. Podrobný návrh rozpočtu by měla vláda dostat do konce dubna a každý rok jej aktualizovat.

Ministr Vojtěch odhaduje, že letos bude až tisíc případů spalniček

Počet případů onemocnění spalničkami může letos v České republice vzrůst až na tisícovku. V dnešních Otázkách Václava Moravce to řekl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Podle ČT onemocnělo v tuzemsku jen za letošní rok k pátku 21. března spalničkami již 366 lidí a jen za poslední týden přibylo šest desítek případů. Spalničky jsou vysoce nakažlivé onemocnění, mohou je provázet závažné komplikace. Loni bylo nemocných 203 za celý rok.

GLOSA: Získají fake news volnou cestu k šíření do společnosti?

Překvapuje mě, jak málo prostoru ve veřejné debatě získávají některá témata. Aktuálně se třeba jedná o směrnici o autorských právech na sociálních sítích, o které bude v příštím týdnu hlasovat Evropský parlament. Ta přináší zásadní otázku: Jsou racionálně neznalí voliči připraveni na důkladné ověřování informací, které budou nalézat na internetu?