Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Jeřmanické letní slavnosti nabídnou rockfest i zábavu pro děti a dospělé

 
pondělí, 17. července 2017, 11:38

Rockovým festivalem odstartují v pátek 21. července dvoudenní Jeřmanické slavnosti. Na zábavný program se mohou těšit celé rodiny. Slavnosti potrvají do sobotních večerních hodin.

Slavnosti pořadatelé organizují na jeřmanickém hřišti. Rockfest začne s úderem 18. hodiny v pátek. Návštěvníci se můžou těšit na koncerty hned pěti kapel – Run Way, Těla, Přehmat, The Scoffers a Deathward.

Sobotní den pak bude patřit všem generacím, zabaví se tu malí i velcí. Připraveny jsou atrakce pro děti i dospělé. Například projížďky na koních, malování na obličej, skákací hrad, kolotoč. Dále můžete závodit na odrážedlech, pokud si dovezete vlastní stroj. Z disciplín pro siláky je připraveno házení sudem nebo koulení sudu, zápolit můžete i v pití piva na ex.

Sobotní program rovněž nabídne hudební vystoupení na pokračování Rockfestu (od 19.00). Zahrají Luděk, Hluchýmu do vrat, Meredith Hunter, Act of God, Intensive Care.

Chybět samozřejmě nebudou na slavnostech dobroty pro děti i dospělé, klobásky, pivko a mnoho dalších pochutin. Slavnosti pořádá obec Jeřmanice společně s SDH Jeřmanice.

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • VIDEO: Koňské potahy ve městě, stará chata...

  • Kavárna Organza mění koncept. Liberečany...

  • FOTO: Na Nové Louce hořela sauna v Šámalově...

  • Domácí násilí: Po útoku má zlomenou čelist,...

 
 

Kam dál?

Nejen vycpaná zvířata a zkameněliny. Muzeum láká na Vlněné pohádkové odpoledne

pondělí, 17. července 2017, 05:49

Pobočka českolipského muzea Památník K. H. Máchy v Doksech umožní návštěvníkům 22. 7. od 13 do 18 hodin nahlédnout do...

Od Švejka až po Šíleného Maxe: Začala sezóna letních kin

neděle, 16. července 2017, 13:39

Milovníci promítaných filmů pod širým nebem si letos opět přijdou na své, letní kina totiž zahájila sezónu. Možností,...

TRAILER TÝDNE: Temná věž je opět o krok blíž

neděle, 16. července 2017, 06:00

Už jen měsíc a nějaký ten šušeň… Temná věž je na obzoru a je otázkou, zda se máme těšit, nebo se bát. Dle nového...