Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Znáte libereckou kapelu Imaginárium? O víkendu bude hrát v Lidových sadech, kde pokřtí své první CD

 
středa, 13. června 2018, 09:45

Liberecká kapela Imaginárium představí v neděli 17. června svůj první umělecký počin. V rámci Frozenfestu, který se koná v Lidových sadech, pokřtí desku s názvem Vzlétne. Ta obsahuje 10 písní, které otextovala zpěvačka kapely Anežka.

Anežka Cvejnová. Učitelka, která je zároveň zpěvačkou kapely Imaginárium. Tato relativně nová a progresivní kapela pokřtí svou novou desku s názvem Vzlétne již o tomto víkendu v Lidových sadech.

Neotřelý název desky reaguje na zpěvaččino autorské „cédéčko“, které se jmenovalo Anděl na hnoji. Vzlétne už jen jakýmsi příjemným dodatkem, který má symbolizovat vzlet do hudebního světa.

Trocha z historie kapely

Imaginárium jako takové už existuje téměř dva roky a dalo se dohromady tak trochu netradičně. V době, kdy Anežka nahrávala své první sólové album, oslovila pár šikovných muzikantů, kteří neváhali a s albem Anděl na hnoji jí pomohli. Teprve ale až na jeho křtu, který se uskutečnil 15. prosince 2016 v Lidových sadech, se sešli všichni dohromady. Do té doby se tak vlastně jednalo o imaginární kapelu. A protože byla atmosféra na onom křtu moc příjemná, vznikl název Imaginárium a s ním i zmiňovaná kapela.

Křty

Svou prvotinu v podobě „cédéčka“ Vzlétne chce Imaginárium představit veřejnosti hned dvakrát:

  • ve čtvrek 14. června v kulturním středisku Klubovna v Praze
  • v neděli 17. června v zahradě lidových sadů v Liberci v rámci letního Frozenfestu, na kterém vystoupí například Těla, UDG nebo Xavier Baumaxa

Vizitka autora

 

Šárka Steinová

redaktorka portálu Liberecká Drbna

kontakt: steinova@libereckadrbna.cz

Liberecká Drbna je v pořadí třetím z regionálních zpravodajských webů projektu ČeskáDrbna.cz

 
Foto facebook.com/anezkaaimaginarium
 


 

Kam dál?

Rekonstrukce libereckého bazénu bude dražší, než se předpokládalo....

úterý, 12. června 2018, 16:35

Rekonstrukce městského bazénu v Liberci bude zřejmě o polovinu dražší, než dosud radnice předpokládala. Odhady uvádějí, že se...

Pohřešovaný třináctiletý chlapec z Liberce nalezen. Sám přišel domů

neděle, 10. června 2018, 12:51

Ztracenému chlapci z Liberce se nic nestalo. Dnes, 10. června, se kolem dvanácté se sám vrátil zpět domů.

Policie pátrá po třináctiletém školákovi z Liberce. Včera večer...

neděle, 10. června 2018, 11:08

Policie pohřešuje třináctiletého hocha, který odešel k neznámému kamarádovi včera (9. června) večer. Kluci mohli podniknout...

Centrum Liberce se vrátí do historie. Je tu dvoudenní městský jarmark

pátek, 8. června 2018, 10:34

Dvoudenní jarmark proběhne ve dnech o víkendu před libereckou radnicí. K vidění budou nejrůznější představení a k případnému...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Kdosi vyhodil na ulici novopečenou psí...

  • Město zničilo bezdomovcům lesní ubytování,...

  • Zdrogovaný Polák ujížděl policistům. Luxusní...

  • Nechcete se dívat v cirkusech na medvědy a...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Sluchátka jsou součástí telefonu, rozhodl soud a nařídil prodejci vrátit peníze

Domoci se svého práva bývá někdy složité. Příkladem může být spor z nedávné doby. Zákaznice po třetí reklamaci nefunkčních sluchátek, které byly zakoupeny společně s novým telefonem, žádala o odstoupení od smlouvy. Prodejce však jejímu požadavku nevyhověl. Celý spor proto skončil až u soudu. Ten nakonec rozhodl ve prospěch zákaznice a nařídil prodejci vrátit přes 18 tisíc korun.

Poloviční Japonec u vás bojuje proti islámu? Takové „úlety“ mají i jinde, říká muslimská socioložka

„Brexit vyslal signál, že rasistické a xenofobní chování se bude tolerovat,“ shrnuje své vlastní zkušenosti muslimky žijící ve Velké Británii socioložka Amina Easat-Daasová z univerzity v Leedsu. Nová studie, na které se podílela, se snažila najít kořeny islamofobie v různých evropských státech. Řadu konkrétních závěrů nabízí i pro Česko.

Padlý voják a kynolog z Hrádku pracoval srdcem, říká podplukovník Andrej Vítek

Zesnulý voják Tomáš Procházka, který padl při útoku v Afghánistánu, byl výborným vojákem, kynologem, ale také parťákem pro své kolegy.