Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Benefiční koncert Noc s hvězdami vynesl přes padesát tisíc

 
pátek, 10. srpna 2018, 11:00

Jubilejní dvacátý ročník benefičního koncertu Noc s hvězdami přilákal na zámek Zahrádky stovky diváků. Večer prozářily celebrity jako Ilona Csáková, David Deyl nebo slovenská legenda Marcela Laiferová.

Benefiční koncert vynesl téměř 54 tisíc korun. „Šek s vybranou částkou jsme na místě předali starostovi obce Zahrádky Ladislavu Chvojkovi,“ uvedl producent Martin France. Celý výtěžek bude použit na renovaci zámku Zahrádky, který v roce 2003 poničil rozsáhlý požár.

Na nádvoří se během večera vystřídalo mnoho hvězd. Vystoupila zde mimo jiné rockerka Sabina Křováková, Petr Vodnráček nebo kapela The RockSet. „Celý večer se nesl v příjemné atmosféře. Úžasný okamžik byl například, když vystupoval Josef Laufer s hitem Sbohem lásko, já jedu dál a na podium ho přišli podpořit i jeho kolegové,“ dodal France. 

Ani tato akce nezapomněla na letošní sté výročí republiky a někteří zpěváci si naobličej vylepili samolepku české vlajky. 

Vizitka autora

 

Denisa Albaniová

redaktorka portálu Liberecká Drbna

kontakt: albaniova@libereckadrbna.cz

Liberecká Drbna je v pořadí třetím z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Noc s hvězdami
 


 

Kam dál?

FOTO: V Jablonci odstartovala Křehká krása

pátek, 10. srpna 2018, 06:45

Již po sedmé hostí jablonecké Eurocentrum výstavu Křehká krása. Akce potrvá až do neděle. Mezi nejoblíbenější část programu patří...

Frýdlant bude opět hlavním městem jazzu. Je tu jubilejní Dílna

středa, 8. srpna 2018, 07:45

Už po pětatřicáté ve Frýdlantu proběhne Letní jazzová dílna Karla Velebného. Do Frýdlantského výběžku dorazí esa tohoto hudebního...

Podílejte se na vzpomínkách na Jizerky

úterý, 7. srpna 2018, 19:30

Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky (AOPK ČR) aktuálně připravuje fotoalbum u příležitosti 50. výročí založení...

FOTO: Pomník slavnému architektovi před lety zmizel. Našel se na...

neděle, 5. srpna 2018, 15:45

Architekt světového významu Adolf Loos strávil v Liberci několik let svého života. Studoval tu stavební průmyslovku. Nevěděli...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Na hostivařské trati nastal další milník. Začala rekonstrukce železniční stanice Praha-Vršovice

Jeden z největších železničních projektů v zemi, čtyřmiliardová optimalizace traťového úseku z Prahy-Hostivaře na Hlavní nádraží, pokročil k dalšímu milníku – rekonstrukci stanice Praha-Vršovice.

Kterým eshopům s potravinami se raději vyhnout? Upozorňuje na to web potravinářské inspekce

Jak nakoupit potraviny a doplňky stravy snadno přes internet a přitom se nenapálit? To se snaží zajistit potravinářská inspekce, která zřídila novou sekci webu Potraviny na pranýři s názvem Rizikové weby.

Stát chce podle Babiše koupit ArcelorMittal za korunu

Stát chce koupit ostravský hutní podnik ArcelorMittal za korunu. Premiér Andrej Babiš (ANO) to uvedl v dnešním vydání Hospodářských novin (HN). Babiš řekl, že se zástupci ArcelorMittalu o koupi jedná. Britská firma Liberty House, která plánuje hutě koupit, není podle premiéra transparentní. Skupina ArcelorMittal musí ostravský podnik a další evropské hutě prodat, aby mohla koupit největší evropskou ocelárnu Ilva v Itálii. Evropská komise (EK) již dříve sdělila, že Liberty House je vhodným zájemcem o ostravské hutě a může je převzít.