Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Fotbalový klub z Bílého Kostela pořádá ples nejen pro fotbalisty. Proběhne Na Suché

 
čtvrtek, 24. ledna 2019, 11:30

Na jaký ples se tuto plesovou sezónu vydat? Máme pro vás tip - ples nejen pro fotbalisty, který ale fotbalisté pořádají. Konkrétně jde o fotbalový klub z Bílého Kostela a ples se koná 9. února v Pensionu Na Suché.

Těšit se můžete na spoustu zábavy,jídla i pití. K tanci i poslechu hraje super kapela Cover Power. Příchozí čeká spousta zábavy, soutěže i bohatá tombola.

Vstupenky jsou k zakoupení v předprodeji za 130 korun na Obecním úřadě v Bílém Kostele, přímo v restauraci Na Suché, v klubu TJ Tatran nebo přímo na mistě za 150 Kč. Svoz i odvoz je zajištěn dvěma vozy po celý večer.

Napsal(a) redakce | Foto Pension Na Suché
 


 

Kam dál?

Film Narušitel se chystá do kin, na premiéru přišly největší hvězdy...

středa, 23. ledna 2019, 19:20

Pražské Kino Lucerna se v úterý večer zahalilo do slavnostního hávu. V honosných prostorách se poprvé promítal dlouho očekávaný...

Jaký je vztah Čechů k uprchlíkům? Do Liberce přijede ředitel...

středa, 23. ledna 2019, 09:13

Uprchlíci, války a my. Takový je podtitul debaty, která proběhne ve čtvrtek v podvečer v Knihkupectví Fryč. Hostem bude ředitel...

FOTO: Největší zlaťák Evropy je hotový, od února ho můžete vidět v...

úterý, 22. ledna 2019, 17:28

Česká mincovna dokončila výrobu jedinečné 130 kilové zlaté mince pro Českou národní banku. Její výroba přitom nebyla vůbec...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Zatímco děti mívají z malování fixy čirou radost, rodiče často děsí, z jakých povrchů bude potřeba jejich výtvory následně odstraňovat. Výrobci přitom většinou zdůrazňují, že čáry po jejich popisovačích lze z textilu snadno odstranit. Spotřebitelský časopis dTest nechal prověřit kvalitu 18 balení fixů pro děti. Zjišťoval, jak snadno je lze vyprat a jak jsou na tom s obsahem rizikových chemikálií.

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

Policejní potápěči devátým rokem pomáhají při obnově Bosny a Hercegoviny. Díky jejich vysoké profesionalitě a odbornosti se postupně daří čistit koryta bosenských řek od nevybuchlé munice, která je pozůstatkem války v devadesátých letech minulého století.

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

Sovětské tanky v ulicích Českých Budějovic, vojáci Německé demokratické republiky a strach na každém rohu. Tak to vypadalo, na den přesně, před jedenapadesáti lety v Budějcích na místech, kterými dnes bezpečně projdeme. Redaktoři a ostatní pracovníci ČTK naposledy informovali veřejnost o aktuálním dění právě 22. srpna roku 1968. V tento den skončila svobodná zpravodajská činnost ČTK.