Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Katka Říhová vydává první videoklip, vypráví svůj osobní příběh

 
pátek, 6. září 2019, 18:41

Tvář TV Nova Katka Říhová vydává na konci léta videoklip Napořád. Text k písni si skládala sama, takže jde o velmi osobní příběh. Píseň je o konci jednoho dlouholetého vztahu a autorem hudby je příznačně Katčin bývalý manžel.

Katku Říhovou znají posluchači Evropy 2 jako součást Ranní show, kde už dva roky moderuje s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Kromě toho ji pravidelně vídají diváci na obrazovce TV Nova jako rosničku. Ještě déle než moderování se ale věnuje hudbě.

V květnu letošního roku si Katka zazpívala po boku kolegy Leoše Mareše v O2 aréně na jednom z jeho tří koncertů, a zdá se, že tato zkušenost Katku inspirovala k vlastní hudební produkci.Je pravda, že zazpívat si v O2 aréně pro 15 tisíc lidí byl tak silný zážitek, že mi pak hlavou začalo vrtat, proč se vlastně zpívání nevěnuji víc. Jako malá holka jsem toužila stát se zpěvačkou, ale osud mě přivedl k moderátorské profesi, kterou samozřejmě dělám hrozně ráda. Ale to víte, hudba, to je láska na celý život," příznává Katka.

Oslovila proto hudebního producenta a zároveň bývalého manžela Michaela Říhu a společně vytvořili píseň plnou smutku i naděje. „Píseň se jmenuje Napořád a je o tom, že i když můžeme mít pocit, že vztah po letech vyprchal, a rozum radí, že je čas jít dál, srdce se někdy ozve a zavelí jinak," říká Katka, která v písni odhaluje svůj osobní příběh.

Že jde opravdu o srdeční záležitost se vším všudy dokazuje i fakt, že ve videu se objeví Zorka Hejdová. „Zorka je moje nejlepší kamarádka a jsem hrozně ráda, že si v klipu zahrála. My vlastně hrajeme samy sebe. Prostě dvě kámošky, co se jednoho dne radši vykašlou na řešení problémů s chlapama a jedou si užívat život," prozrazuje Říhová.

Ačkoliv je tedy píseň o rozchodu, jde o chytlavou popovou letní pohodovku. „Jsem šťastná, že to vzniklo, a že konečně můžu hrdě říct, že mám svůj song. Myslím, že rozchody a návraty jsou fenomén dnešní doby. Všichni se pořád rozcházejí a scházejí, protože málo kdo ví, co v dnešním světě plném možností vlastně chce. Děkuju všem, kdo mi se splněním mého hudebního snu pomohli," uzavírá.

Videoklip se natáčel na Slapech 22.srpna a vychází v pátek 6.září 2019. Režie se ujal kolumbijsko-francouzský režisér Juan David Salazar.

Napsal(a) redakce | Foto archiv Katky Říhové
 


 

Kam dál?

Liberecká knihovna má po opravě i tichou studijní zónu

úterý, 3. září 2019, 18:04

Krajská vědecká knihovna v Liberci nově nabízí čtenářům tichou studijní zónu a kolektivní studovnu. Vznikly v rámci opravy, která...

Liberecký rockový klub opět ožije festivalem Divadlo v Bunkru

úterý, 3. září 2019, 07:34

Už po šesté se v libereckém Bunkru představí amatérští i profesionální umělci. Festival Divadlo v Bunkru představí divadelní...

Liberec získal další umělecký originál. Graffiti kontejner poslouží...

neděle, 1. září 2019, 08:10

Společnost ASEKOL zabývající se sběrem vysloužilého elektra se rozhodla spojit osvětu s uměním a pod hlavičkou projektu „Umění...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší integraci je 45 procent lidí, tedy stejně jako lidí, kteří další integraci odmítají. Ukazuje to průzkum, který pro projekt Moje Evropa exkluzivně zpracovala agentura Median.