Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Krátké a úderné divadlo se po deseti letech vrací s premiérou

 
středa, 11. září 2019, 13:15

Zítra bude hostit Malé divadlo novou hru souboru Krátké a úderné divadlo. S novým představením přichází parta nadšenců po deseti letech.

Představení s názvem... a viděl Bůh, že to nebylo dobré přichází na scénu po hrách Třu pokoje, Kdeže ty loňské něhy jsou, Hra na mostě a Jáma a divadlo. „Kdo nevěří, ať tam běží. Kdo věří, neuvěří. Aneb – co když je všechno jinak. Po deseti letech. Nová premiéra. Nevěřte stejně jako my!“ lákají autoři.

Pokud náhodou neznáte Krátké a úderné divadlo... Jedná se o liberecký soubor, který vznikl v roce 1993. Vznikl z recese a ta ho po celou dobu provází. Tak si nenechte ujít ani novou premiéru. Představení začne v 19 hodin v Malém divadle.

Vizitka autora

 

Denisa Albaniová

redaktorka portálu Liberecká Drbna

kontakt: albaniova@libereckadrbna.cz

Liberecká Drbna je v pořadí třetím z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto KÚD
 


 

Kam dál?

Festival Voda Moře Oceány: Zvítězí doba plastová?

úterý, 10. září 2019, 16:24

Stále aktuálnější problém znečištění oceánů bude hlavním tématem 16. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Voda Moře Oceány,...

Festival Nemlčíme bourá tabu a otvírá téma sexuálního násilí, navíc...

úterý, 10. září 2019, 12:08

Projekt Nemlčíme už několik měsíců odkrývá téma sexuálního násilí formou autentických rozhovorů s obětmi i pachateli sexuálního...

TIPY NA ZÁŘÍ: Vyražte na slavnosti do Jablonce nebo oktoberfest na...

pondělí, 9. září 2019, 16:18

Prázdniny jsou u konce, září je ale plné zajímavých kulturních akcí. Liberecká Drbna vám přináší přehled těch nejzajímavějších.

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší integraci je 45 procent lidí, tedy stejně jako lidí, kteří další integraci odmítají. Ukazuje to průzkum, který pro projekt Moje Evropa exkluzivně zpracovala agentura Median.