Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Charity bazar by Denisa Pfauserová a Jiří Mádl. Hvězdy otevřely své šatníky pro dobrou věc

 
středa, 11. září 2019, 16:28

Už ve čtvrtek 12. září 2019 se koná charity day v Organze. Patronem charitativního bazaru je herec Jiří Mádl a výtěžek bude věnován organizaci Letní dům, která pomáhá dětem z dětských domovů a Spolku Matyáš podporujícímu rodiny s dětmi se vzácnými onemocněními nejčastěji s metabolickými.

A co si pro Vás organizátoři akce herečka Denisa Pfauserová a Vladimír Wünsch připravili?  Budete si moci zakoupit módní kousky hvězd, které se rozhodly podpořit charity day a věnovaly ze svých šatníků oblečení, doplňky, kosmetiku a mnoho dalšího.

 Na akci můžete dorazit od 12:00 hodin do 20:00 hodin.

Do bazaru přispěl patron Jiří Mádl a k němu se připojila Monika Bagárová, Klára Issová, Eva Decastelo, Miss Lucie Kovandová, Denisa Nesvačilová, Milan Peroutka, Bára Janová, Tereza Vítů, Tomáš Dastlík, Ivana Korolová a další.

Po celou dobu si budete moci akci zpříjemnit jídlem a drinky a o atmosféru se postará DJ Sanny & DJ Andrew, kteří roztočí svoje vinyly a pobaví Vás kouzelník Magic Lepic.

Přijďte podpořit charity bazar a užít si společně s námi den v Organze.

Tisková zpráva

 


 

Kam dál?

Krátké a úderné divadlo se po deseti letech vrací s premiérou

středa, 11. září 2019, 13:15

Zítra bude hostit Malé divadlo novou hru souboru Krátké a úderné divadlo. S novým představením přichází parta nadšenců po deseti...

Festival Voda Moře Oceány: Zvítězí doba plastová?

úterý, 10. září 2019, 16:24

Stále aktuálnější problém znečištění oceánů bude hlavním tématem 16. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Voda Moře Oceány,...

Festival Nemlčíme bourá tabu a otvírá téma sexuálního násilí, navíc...

úterý, 10. září 2019, 12:08

Projekt Nemlčíme už několik měsíců odkrývá téma sexuálního násilí formou autentických rozhovorů s obětmi i pachateli sexuálního...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší integraci je 45 procent lidí, tedy stejně jako lidí, kteří další integraci odmítají. Ukazuje to průzkum, který pro projekt Moje Evropa exkluzivně zpracovala agentura Median.