Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Hejnické slavnosti klepou na dveře. Neděle bude opět zadarmo

 
pondělí, 29. června 2015, 08:32

Přijďte si užít kouzelný víkend v Hejnicích. Opět po roce se uskuteční tradiční Hejnické slavnosti, které proběhnou 4. – 5. července. Připraven je bohatý kulturní program. Kromě hudebních vystoupení se můžete těšit na řemeslný jarmark, výpravný ohňostroj, stánkový prodej, koncerty v kostele, promítání filmů v kině a mnoho dalšího.

"Stejně jako v minulých letech se na venkovním krytém pódiu budou střídat různá hudební seskupení s různými žánry pro celou rodinu," řekl starosta Hejnic Jaroslav Demčák.

Sobotou vás provedou známé hudební skupiny a interpreti jako Marek Ztracený, ATMOmusic, Rybičky 48, Donaha, Michal Prokop, Michal Horák, Lenny a tento den zakončí "zpozakopcová" kapela VzHáčka.

V neděli má každý vstup zdarma. Vystoupí skupina Jelen, Petr Kolář, Dáda Patrasová, Bohemia Univerzal Dixieland, Circus Problem.

Tento malý hudební festival pod Jizerkami bude probíhat po oba dva dny v prostorách samotné akce na velké travnaté ploše před zahradou baziliky, také v sále místního kina a v přilehlé bazilice Navštívení Panny Marie.

Kompletní program a informace o vstupenkých naleznete zde.

Napsala Karolína Kopecká

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Velitelé dobrovolných hasičů dostanou od...

  • V nákupním centru Forum prasklo vodovodní...

  • Vánoční stromek nesl ve tři ráno Libercem....

  • Hoteliérka žaluje město o statisíce. Vadí...

Reklama
 
 

Kam dál?

Muzeum Českého ráje se může rozšířit, dostane novou budovu

úterý, 23. června 2015, 16:30

Muzeum Českého ráje v Turnově se může rozšířit. Zastupitelé Libereckého kraje dnes schválili 3,8 milionu korun na...

Poslední premiérou sezony v Liberci bude Steigerwaldova komedie

úterý, 23. června 2015, 11:46

Liberecké divadlo F.X. Šaldy chystá poslední novinku letošní sezony, bude o vyrovnávání se s komunistickou minulostí....

V létě vystoupí na Liberecku Vega i kapela Village People

neděle, 21. června 2015, 14:20

Hvězdy popu, jazzu i taneční hudby vystoupí o letních prázdninách v Libereckém kraji. Na festivalu Benátská! v Liberci...