Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Kultura

Operní pěvec Luděk Vele chystá poslední benefiční koncert pro Grabštejn

úterý, 15. srpna 2017, 16:56Kultura
 

Po čtvrtstoletí skončí benefiční koncerty, které ve prospěch hradu Grabštejn u Hrádku nad Nisou na Liberecku organizuje operní pěvec a místní patriot Luděk Vele. Poslední bude v sobotu od 17:00.

 

Jablonecké kino Radnice už nebude mít parní vytápění

neděle, 13. srpna 2017, 14:24Kultura
 

Jablonecké kino Radnice už nebude mít parní vytápění. Rekonstrukce topení v horním patře sálu a další práce v kině by měly skončit ještě v srpnu.

 

FILMOVÉ PREMIÉRY: Děti se zasmějí u Emoji ve filmu, dospělí se vyděsí u dvojky Annabelle

neděle, 13. srpna 2017, 00:49Kultura
 

Aktuální premiéry jsou v přímém kontrastu. Zatímco Emoji ve filmu vykouzlí na tváři úsměv, Annabelle 2 zkroutí obličej hrůzou. Přesvědčit se můžete v Cinestaru.

 

Umělci budou zasvěcovat zájemce do divadelní tvorby. Účastníci semináře vystoupí v divadle

sobota, 12. srpna 2017, 16:36Kultura
 

Divadelní profesionálové budou příští týden od pondělí v Malém divadle v Liberci zasvěcovat zájemce do herectví, tance a zpěvu. Účastníci na závěr pětidenního semináře vystoupí veřejně v divadle.

 

Ochutnejte divadlo. Letní workshop nabídne čtyři unikátní dílny i se závěrečným představením

čtvrtek, 10. srpna 2017, 10:04Kultura
 

Herectví, tanec, rytmika se zpěvem a alternativní divadlo. Letošní letní workshop libereckého divadla F. X. Šaldy nabídne čtyři dílny vedené profesionálními umělci. Už třetí ročník akce Ochutnejte divadlo startuje v Malém divadle v pondělí 14....

 

V Liberci budou hrát flašinetáři sedmi zemí až do pátku

středa, 9. srpna 2017, 19:39Kultura
 

Liberec ode dneška už poosmé hostí mezinárodní festival flašinetářů. Letos na třídenní akci, která potrvá do pátku, přijelo 38 pouličních umělců ze sedmi zemí. Po několika letech bude na festivalu flašinet poháněný parním strojem.

 

Šestá Křehká krása v Jablonci. Prodejní výstava i možnost stát se sklářem

středa, 9. srpna 2017, 09:20Kultura
 

Výstava skla a bižuterie Křehká krása začíná ve čtvrtek v Eurocentru v Jablonci nad Nisou. Prohlédnout si ji můžete až do neděle a kromě toho půjde výrobky i koupit. Návštěvníci si také mohou zkusit vyrobit vlastní šperk či vyfouknout skleněný...

 

TRAILER TÝDNE: Voldemort aneb film z lásky

středa, 9. srpna 2017, 09:11Kultura
 

Fanouškovské filmy nejsou nic výjimečného. Můžeme vidět neoficiální pokračování nejrůznějších hororových klasik nebo parodie na známé filmy, avšak tentokrát si filmoví maniaci vyšlápli na něco podstatně velkolepějšího – snímek ze světa Harryho...

 

Pozvánka k sousedům. Nedalekou Žitavu v sobotu rozzáří festival světel

úterý, 8. srpna 2017, 13:10Kultura
 

Žitavský okruh se v sobotu po setmění už podruhé rozzáří lasery, světly i ohňovou show, je tu druhý ročník festivalu Ring on Feier 2017. Kromě vizuálního programu se chystají i zajímavé kulturní akce, aktivity pro děti a mnoho dalšího.

 

Natáčení filmu 12 opic na téměř dva týdny omezí provoz muzea v Liberci

pondělí, 7. srpna 2017, 14:12Kultura
 

Severočeské muzeum v Liberci bude od úterý pro veřejnost 11 dnů přístupné jen omezeně, před návštěvníky bude uzavřený zejména hlavní výstavní sál. Důvodem je natáčení filmu.

 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • VIDEO: Koňské potahy ve městě, stará chata...

  • Kavárna Organza mění koncept. Liberečany...

  • FOTO: Na Nové Louce hořela sauna v Šámalově...

  • Domácí násilí: Po útoku má zlomenou čelist,...