Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Kultura

Podzimní Singltrek Fest nadchnul nejen cyklisty

neděle, 8. září 2013, 12:54Kultura
 

Okolo tisícovky lidí přilákal o víkendu do Nového Města pod Smrkem podzimní Singltrek Fest. Na stezky se vydali nejenom zkušení terénní cyklisté, ale i turisté a rodiny s dětmi. Právě děti nejvíce lákala Škola pumptreku, kdy se pod vedením Tomáše...

 

Worldfest je na hradě Grabštejně o víkendu už po jedenácté

čtvrtek, 5. září 2013, 10:17Kultura
 

Další ročník festivalu alternativní, etnické hudby a divadla Worldfest se koná od pátku do neděle na hradě Grabštejn. Na festivalu vystoupí téměř tři desítky účinkujících. Vstupenka na místě na celý víkend stojí 380 korun, páteční 220 a sobotní 320.

 

Jak žijí v Liberci cizinci? Uvidíte před radnicí

středa, 28. srpna 2013, 09:39Kultura
 

Liberec – jedno město pro všechny. Tak zní motto druhého ročníku letního festivalu cizinců a národnostních menšin. Lidé budou moci například ochutnat tradiční kuchyni jednotlivých zemí a celé odpoledne bude plné nejrůznějších vystoupení.

 

Turisty láká v Libereckém kraji Babylon a zoologická zahrada

úterý, 27. srpna 2013, 11:03Kultura
 

Nejnavštěvovanějším turistickým cílem v Libereckém kraji je Centrum Babylon. Alespoň to vyplývá z posledních čísel agentury CzechTourism. Babylon v loňském roce navštívilo bezmála 400 tisíc osob. Do první dvacítky se prokousala i liberecká ZOO,...

 

Hrádek se po roce opět proměnil ve slavící centrum regionu

neděle, 25. srpna 2013, 11:00Kultura
 

Vlastně prakticky celé centrum Hrádku obsadili stánkaři, hasiči, pouť a především davy návštěvníků. V Hrádku se po roce opět konají městské slavnosti a i letos bylo o zábavu postaráno.

 

Hrádek na víkend přichystal maraton akcí a zábavy

čtvrtek, 22. srpna 2013, 10:29Kultura
 

Víkend v Hrádku bude patřit slavnostem a také Bartolomějské pouti. Program je pestrý a nabitý. Fotbalový zápas, narážení sudů starosty Trojzemí, kapely, ekoden, výstavy a mnoho dalšího. Jede se už od pátku až do nedělního večera.

 

Benefiční party podpoří Šanci zvířatům

středa, 21. srpna 2013, 10:06Kultura
 

Akce na podporu občanského sdružení Šance zvířatům se koná v pátek v libereckém klubu Golf. Na benefici zahraje třeba Madafaka, bude grilovačka pro masožrouty i vegetariány, tombola a po koncertech také diskotéka.

 

Pražskou ulici začátkem září oživí filmový festival

pondělí, 19. srpna 2013, 11:55Kultura
 

Jak alespoň na chvíli vrátit do Pražské ulice život? Nad tím přemýšleli liberečtí architekti ze studia Mjölk a vymysleli filmový festival. Od čtvrtka 5. září do soboty se na třech místech ulice budou promítat filmy nejrůznějšího zaměření.

 

Frýdlant opět dělá jazz, už potřicáté

neděle, 18. srpna 2013, 11:00Kultura
 

Už třicátý ročník jazzové dílny odstartoval v sobotu ve Frýdlantu. Až do pátku se město stane jazzovou metropolí severu. Ve středu se koná vrchol dílny, na koncertě vystoupí přední čeští jazzmani i hosté ze Spojených států.

 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • VIDEO: Koňské potahy ve městě, stará chata...

  • Kavárna Organza mění koncept. Liberečany...

  • FOTO: Na Nové Louce hořela sauna v Šámalově...

  • Domácí násilí: Po útoku má zlomenou čelist,...