Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hrádecké slavnosti

neděle, 25. srpna 2013, 11:00
Tisíce lidí přivítal o víkendu Hrádek v rámci městských slavností a Bartolomějské pouti. Akce měla všechno, co mít měla: koncerty, stánky, závody, hasiče a mnoho dalšího. Ani zde nechyběl populární Lubošek.
Někteří se nevyhnuli těžkým pádům a jen těžce se zvedaliTěžkou trať prolétli závodníci za pár vteřinSoučástí byly také závody v cyklotrialuI ti nejmenší přijeli slavitNa Horním náměstí se lidé baviliVšude plno lidíVýkřik moderní technikyI fanoušci libereckého Slovanu si našli cestuNěco dobrého k snědkuKoupit se daly i výrobky z chráněných dílen libereckého D.R.A.K.uDavy lidí na Horním námstíNáměstí bylo v sobotu odpoledne zaplněnéNechyběl ani tradiční Lubošek, který si před večerním programem zdřímnul na zemiNa slavnostech byla řada prodejních stánků
 
 

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle zdravotníků často svůj fyzický i psychický stav podceňují, pětina z nich například řídí i přes únavu. Na dnešní tiskové konferenci na to upozornila Asociace Záchranný kruh. Ta ve spolupráci s bezpečnostními složkami a Besipem spustí osvětovou kampaň.

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních telefonů pro zrakově postižené. Jak vidí problematiku kompenzačních pomůcek pro slabozraké? A v čem je právě BlindShell jiný?

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni. V minulém roce automobilka v ČR prodala 84 172 osobních vozů. Na setkání s novináři to uvedl vedoucí českého zastoupení Luboš Vlček.