Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Soutěž o nejlepší fotku Benátské noci

úterý, 30. července 2013, 19:56
Chcete se pochlubit svými fotkami z Benátské noci a navíc si odnést drobnou pozornost? Zapojte se do soutěže, ve které oceníme čtyři nejlepší autory fotografií letošního ročníku. Soutěž začíná 30. července a končí 10. srpna. Na mail redakce@libereckadrbna.cz můžete zasílat fotografie z letošního ročníku Benátské noci, každý soutěžící však jen jeden snímek. Všechny vámi zaslané fotografie budeme postupně umísťovat na web, kde můžete ty nejpovedenější označovat tlačítkem „To se mi líbí.“ Autory čtyř snímků s největším počtem „To se mi líbí“ vyhlásíme 10. srpna večer.
Autor: Helena PreclíkováAutor: autor: Johana KorelusováAutor: James guitarAutor: Jana MálkováAutor: Hana MálkováAutor: Lucie ErnestováAutor: Jana UrbanováAutor: Tony LáníkAutor: Karel TrnkaAutor: K. JustlováAutor: Hana HaladováAutor: Karolína Láníková (bruneta), Antonín Láník, Jana Láníková (zrzka)Autor: Jana StružkováAutor: Martin StaněkAutor: Monika JanouškováAutor: Petr NovákAutor: Radek ŠmídAutor: Katka KlognerováAutor: Veronika MillerováAutor: Veronika HavlováAuto: Martin Novotný. Posílám fotku trsátka, které jsem chytil na koncertu Sunrise Avenue na Benátské noci 2013, trsátko jsem si, po ukončení jejich vystoupení, taky samozřejmě nechal osobně podepsat.Autor : Iveta MichalováAutor: Kryštof HánaAutor: Lukáš LukášAutor: Irena VrbováAutor: Veronika BajzíkováAutor: Kristýna KozelskáAutor: Iveta MeluzínováAutor: Petr DosedělAutor: Vlastimil JuráčekAutor: Radana HroudnáAutor: Eliška HoreckáAutor: Horecký ČeněkAutor: Ivana JiroudkováAutor: mulismullerpatrikAutor: Ondřej ŠašekAutor: hudiny de pragaAutor: Zuzana KabuďováAutor: Zlata VostráAutor: Misa3939Beny
 
 

O čem píše Drbna.cz

Bývalému radnímu uložil soud za korupci podmínku

Vrchní soud v Praze dnes zrušil pětiletý trest pro bývalého radního Libereckého kraje za ČSSD Zdeňka Bursu za korupci. Místo něj mu uložil tříletou podmínku se čtyřletým odkladem. Nov to dnes sdělila mluvčí soudu Simona Heranová. Bursa také podle verdiktu musí zaplatit 500 tisíc korun jako peněžitý trest, jinak stráví ve vězení 2,5 roku. Dnešní rozsudek je pravomocný.

Míra Čemus, pětadvacet let je podkovářem. Měl nakročeno i na žokeje, ale neměnil by

Jaromír Čemus, nebo prostě jednoduše Míra, už pětadvacet let dělá podkováře. Pohádkové povolání ale není zas taková prča, jak to vypadá. Stejně by ale Míra ani po letech neměnil. Práce se zvířaty, svobodné zaměstnání... A koneckonců vlastně ani nic jiného pořádně neumí.

Po vydatném dešti stoupají řeky na severu ČR, pršet bude dál

Kvůli vydatnému a vytrvalému dešti od rána stoupají hladiny řek odvodňující hory na severu a severovýchodě země. Na toku Senice v Ústí na Vsetínsku platí třetí povodňový stupeň. Hladina stoupla rychle, podle starosty již voda zatopila tři rodinné domy. Řeka Jičínka v Novém Jičíně dosáhla druhého stupně povodňové aktivity a je pravděpodobné, že ještě odpoledne dosáhne stupně třetího.