Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Soutěž o nejlepší fotku Benátské noci

úterý, 30. července 2013, 19:56
Chcete se pochlubit svými fotkami z Benátské noci a navíc si odnést drobnou pozornost? Zapojte se do soutěže, ve které oceníme čtyři nejlepší autory fotografií letošního ročníku. Soutěž začíná 30. července a končí 10. srpna. Na mail redakce@libereckadrbna.cz můžete zasílat fotografie z letošního ročníku Benátské noci, každý soutěžící však jen jeden snímek. Všechny vámi zaslané fotografie budeme postupně umísťovat na web, kde můžete ty nejpovedenější označovat tlačítkem „To se mi líbí.“ Autory čtyř snímků s největším počtem „To se mi líbí“ vyhlásíme 10. srpna večer.
Autor: Helena PreclíkováAutor: autor: Johana KorelusováAutor: James guitarAutor: Jana MálkováAutor: Hana MálkováAutor: Lucie ErnestováAutor: Jana UrbanováAutor: Tony LáníkAutor: Karel TrnkaAutor: K. JustlováAutor: Hana HaladováAutor: Karolína Láníková (bruneta), Antonín Láník, Jana Láníková (zrzka)Autor: Jana StružkováAutor: Martin StaněkAutor: Monika JanouškováAutor: Petr NovákAutor: Radek ŠmídAutor: Katka KlognerováAutor: Veronika MillerováAutor: Veronika HavlováAuto: Martin Novotný. Posílám fotku trsátka, které jsem chytil na koncertu Sunrise Avenue na Benátské noci 2013, trsátko jsem si, po ukončení jejich vystoupení, taky samozřejmě nechal osobně podepsat.Autor : Iveta MichalováAutor: Kryštof HánaAutor: Lukáš LukášAutor: Irena VrbováAutor: Veronika BajzíkováAutor: Kristýna KozelskáAutor: Iveta MeluzínováAutor: Petr DosedělAutor: Vlastimil JuráčekAutor: Radana HroudnáAutor: Eliška HoreckáAutor: Horecký ČeněkAutor: Ivana JiroudkováAutor: mulismullerpatrikAutor: Ondřej ŠašekAutor: hudiny de pragaAutor: Zuzana KabuďováAutor: Zlata VostráAutor: Misa3939Beny
 
 

O čem píše Drbna.cz

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

Největší tuzemská telekomunikační firma O2 požaduje od státu 106 milionů korun za poskytování univerzální služby a levnějšího volání pro zdravotně postižené za loňský rok. Nárokované částky prověří Český telekomunikační úřad (ČTÚ). Úřad to uvedl na svém webu.

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Módní oblečení značky Orsay uhrazené platební kartou Mastercard nebo Maestro je od 22. srpna až do poloviny září mimořádně dostupnější. Stačí být členem věrnostního program Priceless Specials a získat dvojnásobně navýšený cashback v hodnotě 10 procent z každého nákupu u Orsay, partnera programu.

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

V ČR stále moc nefunguje podpora rozvoje nadaných dětí. Legislativa s podporou jejich vzdělávání sice počítá, ale školy s těmito žáky často neumí pracovat. Pro zlepšení situace by byla potřeba větší informovanost společnosti o této problematice a lepší vzdělávání pedagogů. Na dnešní mezinárodní konferenci Potřeba změny ve vzdělávání nadaných to řekla předsedkyně Společnosti pro talent a nadání Eva Vondráková.