Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Předseda vlády a sociálních demokratů navštívil Liberec

 
pondělí, 22. září 2014, 14:11

Desítky lidí se sešly v pátek na Soukenném náměstí v Liberci, aby si popovídaly se současným premiérem a předsedou ČSSD Bohuslavem Sobotkou. Dotazy, na které odpovídal, se týkaly zejména nezaměstnanosti, valorizace důchodů nebo sociálního bydlení.

„Do Liberce jsem přijel, abych podpořil liberecké kandidáty v komunálních volbách. Zároveň bych chtěl poděkovat primátorce za to, že se jí podařilo vylepšit obraz Liberce. Nežiji tady, pozoruji situaci z venku. Liberec už není vnímán jako město kauz a skandálů. V posledních letech se také uklidnila situace na radnici,“ uvedl Bohuslav Sobotka.

Při setkání s Liberečany nechybělo ani rozdávání tradičních oranžových růží. Sobotkovu návštěvu přivítala i kandidátka na primátorku Liberce a současná primátorka Martina Rosenbergová. „Návštěvu našeho předsedy v předvolebním čase vítám. Naše místní pojetí kampaně v duchu, že již čtyři roky měníme Liberec k lepšímu, zcela koresponduje s celostátní myšlenkou Měníme zemi k lepšímu, jejíž je premiér tváří,“ uvedla Rosenbergová.

Premiér se v rámci své návštěvy Liberce také zúčastnil oslav 95. výročí plynové služby a chemického vojska a navštívil jednoho z největších zaměstnavatelů v Liberci, společnost Magna Exteriors & Interiors.

PR text

 


 

Kam dál?

V Libereckém kraji kandiduje do obecních zastupitelstev 8920 lidí

pondělí, 22. září 2014, 13:56

V Libereckém kraji kandiduje do obecních zastupitelstev 8920 lidí, o 236 více než před čtyřmi lety. Žen je mezi uchazeči o...

Lenka Kadlecová bere politiku i jako rodinnou tradici

čtvrtek, 18. září 2014, 16:29

Úspěšná absolventka speciální pedagogiky a hrdá matka dvou dětí Tiny a Pavla. Sociální služby, stejně jako speciální pedagogika...

Šotola: Lepší jeden park než desítky opuštěných obchodů

úterý, 16. září 2014, 19:02

Konec budování betonových monster. Přesně to je jednou z programových priorit sdružení Liberec ještě žije, které jde do...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle zdravotníků často svůj fyzický i psychický stav podceňují, pětina z nich například řídí i přes únavu. Na dnešní tiskové konferenci na to upozornila Asociace Záchranný kruh. Ta ve spolupráci s bezpečnostními složkami a Besipem spustí osvětovou kampaň.

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních telefonů pro zrakově postižené. Jak vidí problematiku kompenzačních pomůcek pro slabozraké? A v čem je právě BlindShell jiný?

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni. V minulém roce automobilka v ČR prodala 84 172 osobních vozů. Na setkání s novináři to uvedl vedoucí českého zastoupení Luboš Vlček.