Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Společnost

Liberec bude mít svou vlastní pohřební službu. Podle Likremu jde však o nekalou konkurenci

pondělí, 18. června 2018, 17:50SpolečnostLiberecko
 

Liberec bude od července provozovat vlastní pohřební službu, která bude cílit hlavně na nejchudší obyvatele. Počínání města se však nelíbí největší pohřební firmě zvané Likrem. Ta se v důsledku toho obrátí na Úřad pro ochranu hospodářské soutěže.

 

Nový Bor vybuduje nový sportovní areál. Hotový bude letos na podzim

pondělí, 18. června 2018, 08:00SpolečnostČeskolipsko
 

Nový Bor vybuduje u školy v centru nový sportovní areál, který bude disponovat hřištěm pro tenis, házenou nebo volejbal. Dále tam bude šedesát metrů dlouhá běžecká dráha, doskočiště či hřiště na malou kopanou s umělou trávou.

 

Blackout: Sci-fi nebo reálná hrozba moderního světa? Jsou lidé připraveni na nouzové přežití?

pondělí, 18. června 2018, 07:22Společnost
 

Jen několikaminutový výpadek elektřiny mnohdy znamená v civilizovaném světě velký problém. Představte si, že elektřina vypadne na hodiny nebo dny. Navíc na celém území České republiky. Co všechno může takzvaný blackout způsobit? A jsou na něj...

 

Město nechalo opravit technologii Home credit areny. Operace vyšla na 7,5 milionu

neděle, 17. června 2018, 09:20SpolečnostLiberecko
 

Dvě kogenerační jednotky, které zajišťují technologický chod celé liberecké arény i přilehlých sportovišť, muselo nechat město opravit. Zařízení prošlo kompletní servisní prohlídkou po předepsaných hodinách provozu. Radnici oprava vyšla na 7,5...

 

Posluchač rozhlasu splnil seniorce přání. Nadělil jí koncert Václava Neckáře

neděle, 17. června 2018, 08:45SpolečnostJablonecko
 

Neobvyklým hostem se blýskl první Růžičkový ples v Domově důchodců Velké Hamry v neděli 10. června. Senioři si vychutnali více než hodinový koncert Václava Neckáře a jeho skupiny Bacily. Koncertem splnil nejstarší klientce domova její přání,...

 

Na Ještědu přibudou dvě nové naučné stezky. Povedou přes sjezdovky

sobota, 16. června 2018, 09:12SpolečnostLiberecko
 

Na Ještědu v Liberci přibudou další dvě naučné stezky nazvané Mlynářská a Pivovarská. Povedou přes sjezdovky v lyžařském areálu a budou na nich zastavení s informacemi o regionu a místní výrobě piva a mouky.

 

Achilleův pohár. Policejní přebor v nohejbale, kterému letos dominovalo družstvo z Jablonce

sobota, 16. června 2018, 08:55SpolečnostZ kraje
 

Policisté se již pošesté zúčastnili krajského přeboru v nohejbale. Ten se konal 15. června v Jablonci nad Nisou a vítězem se stalo družstvo z toho samého města.

 

Liberecké mateřské školy pojmou v září přes osm set dětí. Volných míst je ještě pětatřicet

pátek, 15. června 2018, 14:50SpolečnostLiberecko
 

Třicet mateřských škol v Liberci si v září přerozdělí více než osm set dětí. V letošním roce se podařilo přijmout všechny tříleté a starší děti, dokonce pak sto devatenáct dětí mladších.

 

Nechtěná koťáta někdo zanechal na odpočívadle u rychlostní silnice mezi Libercem a Jabloncem

pátek, 15. června 2018, 14:00SpolečnostZ kraje
 

Na odpočívadle u rychlostní silnice mezi Libercem a Jabloncem nad Nisou někdo ponechal čtyři koťáta v dřevěné bedýnce a následně ujel. Nyní se všechna nachází v jabloneckém útulku Dášenka.

 

Dovoz soudků přímo do Chorvatska, kde trávíte dovolenou? I tuto službu nabízí Svijanský pivovar

pátek, 15. června 2018, 11:20SpolečnostLiberecko
 

Pivovar Svijany, který zatím dodává hlavně na Slovensko, očekává letos v létě až trojnásobný nárůst spotřeby, a to především v Chorvatsku, kde už pivem zásobuje přes čtyřicet restaurací.

 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • V Liberci se bude točit americký velkofilm....

  • V Rochlici našli mrtvolu muže. Pitva objasní...

  • Policie pátrá po uprchlém vězni. Pomoci může...

  • Hledá se svědkyně nehody auta s cyklistou na...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Aféry J. Soukupa: Vysílací rada chce vědět, jak TV Barrandov vybírala hosty předvolebních duelů

Televize Barrandov miliardáře Jaromíra Soukupa má měsíc na to, aby objasnila, na základě jakých kritérií zvala před loňskými parlamentními volbami do pořadu Duel představitele politických hnutí.

KOMENTÁŘ: Aféra Poche, cui bono?

Kladný výsledek referenda v ČSSD byl v posledním týdnu poněkud zastíněn sporem o personálním obsazení ministerstva zahraničí. Komu tento spor prospěje a koho poškodí?

KOMENTÁŘ: O kouřové cloně z trenek a Kohoutovi na čínském smetišti

Zemanova demonstrativní grilovačka spodního prádla byla chabým pokusem v dýmu z trenek zamaskovat schůzku s Andrejem Babišem a Danielem Benešem. Zemanovi se podařilo přinutit Babiše, aby nejmenoval ministrem zahraničí Miroslava Pocheho, má totiž v plánu na post šéfa české diplomacie protlačit lobbistu za čínské zájmy Jana Kohouta.