Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Společnost

Jaromír Soukup opět neudržel jazyk za zuby. Česká televize na něj podává trestní oznámení

Dnes, 17:23Společnost
 

Vyhrocená atmosféra mezi veřejnoprávní Českou televizí a soukromou televizí Barrandov opět graduje. Postaral se o to majitel Barrandova Jaromír Soukup, který ve svém pořadu hrubě urážel jednoho z redaktorů ČT. Reakce veřejnoprávní televize na...

 

Lávky přes Nisu u krajského úřadu jsou zpět. Výměna trvala půl roku

Dnes, 11:35SpolečnostLiberecko
 

Původně měla výměna zchátralých lávek před krajským úřadem trvat čtyři týdny. Jenže čas opravy se nakonec protáhl na více než půl roku. Stavební firma práce dokončila teprve nyní.

 

Liberec zahájí rok 2019 s rozpočtovým provizoriem

Dnes, 09:07Společnost
 

Liberec bude na začátku příštího roku hospodařit podle rozpočtového provizoria, pravidla pro něj ve čtvrtek schválilo zastupitelstvo. Rozpočet se bude schvalovat nejspíš v únoru. Mezi důvody je třeba ohled na priority nového vedení radnice.

 

Konec roku se rychle blíží. Oslavte Silvestr Na Suché

čtvrtek, 13. prosince 2018, 18:30SpolečnostLiberecko
 

Poslední večírek tohoto roku je brzy tu. Už víte, kde Silvestr strávíte? Dobrou možností je Silvestrovská zábava Na Suché. Penzion nedaleko Hrádku nabídne živou kapelu Matěje Halíře a bohatý doprovodný program včetně tomboly.

 

Skiareál Javorník dluží miliony, podle majoritního vlastníka ale může fungovat dál

čtvrtek, 13. prosince 2018, 16:10SpolečnostLiberecko
 

Všesportovní areál Obří sud Javorník je od září v insolvenčním řízení. Soud zatím nerozhodl, jak to s areálem bude v budoucnu. Svým věřitelům ovšem firma dluží více než 80 milionů korun.

 

Psychiatři: Syndromem vyhoření trpí každý pátý Čech

čtvrtek, 13. prosince 2018, 10:03Společnost
 

Syndromem vyhoření trpí podle odborníků každý pátý Čech. Nejohroženější jsou vrcholoví manažeři, lékaři, zdravotníci, učitelé, policisté a soudci. Informace dnes zazněly na tiskové konferenci Psychiatrické kliniky 1. lékařské fakulty Univerzity...

 

Losos není tak vydatným zdrojem omega-3 kyselin, jak se zdá

čtvrtek, 13. prosince 2018, 07:46Společnost
 

Podle výživových doporučení patří ryby do jídelníčku dvakrát týdně. Tučné mořské ryby jsou totiž dobrým zdrojem esenciálních mastných kyselin a vitamínu D. Časopis dTest otestoval kvalitu mražených lososů a zjistil obrovské rozdíly v obsahu tuku...

 

Pátrání po čtyřleté Marušce pokračuje. Matka se brání proti nařčení otce, redakce získala znalecký posudek

středa, 12. prosince 2018, 19:18Společnost
 

Policisté od pátku 7. prosince pátrají po čtyřleté Marii Žiškové. Podle jejich informací se dívenka nachází neznámo kde s otcem Vladimírem Žiškou. Ten v současné době rozesílá prostřednictvím organizace Family for Liberty tiskové prohlášení, ve...

 

Čtyřicet osm splněných přání radními a úředníky. Děti z diagnostického ústavu dostanou dárky

středa, 12. prosince 2018, 18:48SpolečnostLiberecko
 

Již v roce 2014 vznikla na Krajském úřadu v Liberci tradice Strom splněných přání. Tedy obdarovat potřebné drobnostmi. V této předvánoční aktivitě putovaly dárky pro děti z dětských a azylových domovů. Letos se síly členů rady a zaměstnanců úřadu...

 

Na Česko útočí online virus, nepozorným dovede vysát konto

středa, 12. prosince 2018, 15:43Společnost
 

České internetové surfaře ohrožuje další nebezpečný virus. Chodí mailem a po otevření přílohy se dokáže uživateli vloupat do online bankovnictví.

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Bývalý moderátor Slávek Boura může skončit ve vězení. Jeho jméno figuruje v drogové kauze

Českým showbyznysem hýbe kauza, která nemá obdoby. V obří drogové aféře, která se má týkat pašování stovek kilogramů narkotik mezi Českou republikou, Austrálií a Novým Zélandem, má figurovat také bývalá televizní hvězda Slávek Boura. Celou kauzu podle policie dozoruje státní zastupitelství v Českých Budějovicích.

Gazdík chce v dubnu skončit v čele Starostů

Předseda Starostů a nezávislých (STAN) Petr Gazdík chce skončit v čele hnutí, které podle něj potřebuje nový impulz. Příští týden navrhne širšímu vedení STAN, aby zkrátil funkční období předsednictva a v dubnu se uskutečnil volební sjezd. Sám se chce více věnovat školství a podílet se na přípravě jeho reformy. Gazdík tak potvrdil informaci serveru Aktuálně.cz o svém připravovaném odchodu.

Jaromír Soukup opět neudržel jazyk za zuby. Česká televize na něj podává trestní oznámení

Vyhrocená atmosféra mezi veřejnoprávní Českou televizí a soukromou televizí Barrandov opět graduje. Postaral se o to majitel Barrandova Jaromír Soukup, který ve svém pořadu hrubě urážel jednoho z redaktorů ČT. Reakce veřejnoprávní televize na sebe nenechala dlouho čekat.