Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Rádi byste darovali nevšední zážitek? Co takhle tvorba originálního kusu nábytku z palet?

 
pátek, 8. prosince 2017, 14:14

Rádi byste darovali nevšední zážitek? Co takhle tvorba originálního kusu nábytku z palet. Liberecká dílna Tvoříme z palet nabízí unikátní víkendový workshop.

Jedná se o koncept otevřené dílny, která je pro účely tvorby výrobků z palet kompletně zařízená. Naleznete zde kompletní zázemí v podobě strojů a nástrojů. K dispozici je také několik druhů palet, ze kterých můžete začít rovnou vyrábět. Nejdříve Vás proškolí a po celou dobu tvoření bude k dispozici zkušený instruktor.

Naším nejoblíbenějším kurzem je právě víkendový workshop, kterým již prošly desítky spokojených účastníků a je hodnocen 5 hvězdičkami z 5. Zúčastnění byli maximálně spokojeni jak s průběhem kurzu tak i s vlastním výsledkem, a byli velmi překvapeni, co za pouhé dva dny dokázali stihnout. "Parádní víkendový workshop! Stihla jsem si vyrobit křeslo i lavičku a to hlavně díky Pepovi (instruktor a majitel). Doporučuji všema deseti.” hodnotí na stránkách Facebooku účastnice Barbora. Anna dále dodává "Škoda, že tu není 10 hvězdiček.. Ten víkend a pocit z něj by za to stál. Člověk přijde s nějakou představou a odchází s nádherným kusem nábytku, skvělými pocity a chutí přijít znova. Sama bych nevěřila, jak moc mě tato zkušenost chytne. Velký dík patří především Pepovi za vedení a pomoc :-). Všem doporučuji navštívit dílnu Tvoříme z palet a pustit se do práce."

Koncepce workshopu je připravena tak, aby pomohla začátečníkům seznámit se s procesy výroby a připravit si plánek projektu. Pokročilým uživatelům umožňuje rychle se zorientovat v procesech výroby a začít tvořit.

K dispozici jsou čtyři plně vybavená stanoviště. Termín workshopu je třeba předem rezervovat e-mailem a tím mít zajištěno potřebné místo. Pokud rádi pracujete ve dvou, je možné si vzít k sobě dalšího člověka a mít společný zážitek z tvorby. Toto rády využívají páry a společně tvoří nábytek do vlastního bydlení.

Cena víkendového workshopu v rozsahu 15 hodin je 2500 Kč. Více informací a možnost zakoupení naleznete na stránce, kde je také pro Vás připravená speciální vánoční nabídka.

Zaujala Vás možnost vyrobit si něco vlastního? Staňte se fanoušky na Facebooku a třeba najdete inspiraci pro své dílo.

PR text
 


 

Kam dál?

Hoteliérka žaluje město o statisíce. Vadí jí, že její chodník a...

pátek, 8. prosince 2017, 00:12

Spor mezi majitelkou Hotelu Radnice a vedením města dost možná skončí u soudu. Hoteliérka Petra Veselá požaduje po vedení města...

Velitelé dobrovolných hasičů dostanou od města odměny. Skoro tři...

čtvrtek, 7. prosince 2017, 00:47

Vedení města se rozhodlo ocenit aktivní dobrovolné hasiče v Liberci. A tak velitelům jednotek dobrovolných hasičů a jejich...

Z Pěnčína na Jablonecku zmizela skládka nebezpečného odpadu

úterý, 5. prosince 2017, 11:45

Z Pěnčína na Jablonecku zmizela skládka nebezpečného odpadu. Na její odstranění se podařilo získat dotaci z Operačního programu...

Kamu přiveze do Liberce Nejbarevnější kuchařku. Svůj um předvede v...

pondělí, 4. prosince 2017, 16:56

Šílená kuchařka, která ochutnává svět. Tak se popisuje Kamila Rundusová alias Kamu. Mladá zapálená kuchařka, která dobré jídlo z...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Směnárnice z Revoluční vydala omylem desítky...

  • Řidička srazila motorkáře, ten s těžkým...

  • Mladík na drogách okusoval v libereckém...

  • V objednané zásilce mu omylem dorazil také...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Kauza pomalovaných poníků: Už se to nebude opakovat, zní ze Šiklova mlýna. Personál dostal pokuty a vyhazov

Westernové městečko Šiklův mlýn u Zvole na Žďársku se o minulém víkendu dostalo výrazně do povědomí veřejnosti, bohužel ne v pozitivním smyslu. Po tragédii, při které pod koly turistického vláčku zemřel pětiletý chlapec, vzbudila bouři nevole i netradiční zábava, během které si děti malovaly na poníky.

KOMENTÁŘ: Hromadné žaloby – dostane problém exekucí mladší sestru?

Debaty o krocích nové vlády v minulých týdnech předznamenávaly hlavně diskuse o možném obsazení ministerských křesel. A debaty o jménech ministrů a ministryň (pardon, asi mělo být pořadí naopak, nevím jaký genderový trend nyní platí) zase šly ruku v ruce s tématy, která je možné od nové administrativy očekávat.

Cinknuté pořadatelství mistrovství světa a Putin jako milovník fotbalu v časech hybridní války

Publicista, znalec fotbalu a provozovatel expertního webu Plejer.cz Petr Nosálek hodnotí pro HlídacíPes.org skončivší MS v Rusku – z hlediska sportu, toho, jak Rusko v pořadatelství obstálo a jakou roli v tom všem hrála politika.