Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Rádi byste darovali nevšední zážitek? Co takhle tvorba originálního kusu nábytku z palet?

 
pátek, 8. prosince 2017, 14:14

Rádi byste darovali nevšední zážitek? Co takhle tvorba originálního kusu nábytku z palet. Liberecká dílna Tvoříme z palet nabízí unikátní víkendový workshop.

Jedná se o koncept otevřené dílny, která je pro účely tvorby výrobků z palet kompletně zařízená. Naleznete zde kompletní zázemí v podobě strojů a nástrojů. K dispozici je také několik druhů palet, ze kterých můžete začít rovnou vyrábět. Nejdříve Vás proškolí a po celou dobu tvoření bude k dispozici zkušený instruktor.

Naším nejoblíbenějším kurzem je právě víkendový workshop, kterým již prošly desítky spokojených účastníků a je hodnocen 5 hvězdičkami z 5. Zúčastnění byli maximálně spokojeni jak s průběhem kurzu tak i s vlastním výsledkem, a byli velmi překvapeni, co za pouhé dva dny dokázali stihnout. "Parádní víkendový workshop! Stihla jsem si vyrobit křeslo i lavičku a to hlavně díky Pepovi (instruktor a majitel). Doporučuji všema deseti.” hodnotí na stránkách Facebooku účastnice Barbora. Anna dále dodává "Škoda, že tu není 10 hvězdiček.. Ten víkend a pocit z něj by za to stál. Člověk přijde s nějakou představou a odchází s nádherným kusem nábytku, skvělými pocity a chutí přijít znova. Sama bych nevěřila, jak moc mě tato zkušenost chytne. Velký dík patří především Pepovi za vedení a pomoc :-). Všem doporučuji navštívit dílnu Tvoříme z palet a pustit se do práce."

Koncepce workshopu je připravena tak, aby pomohla začátečníkům seznámit se s procesy výroby a připravit si plánek projektu. Pokročilým uživatelům umožňuje rychle se zorientovat v procesech výroby a začít tvořit.

K dispozici jsou čtyři plně vybavená stanoviště. Termín workshopu je třeba předem rezervovat e-mailem a tím mít zajištěno potřebné místo. Pokud rádi pracujete ve dvou, je možné si vzít k sobě dalšího člověka a mít společný zážitek z tvorby. Toto rády využívají páry a společně tvoří nábytek do vlastního bydlení.

Cena víkendového workshopu v rozsahu 15 hodin je 2500 Kč. Více informací a možnost zakoupení naleznete na stránce, kde je také pro Vás připravená speciální vánoční nabídka.

Zaujala Vás možnost vyrobit si něco vlastního? Staňte se fanoušky na Facebooku a třeba najdete inspiraci pro své dílo.

PR text

Kam dál?

Hoteliérka žaluje město o statisíce. Vadí jí, že její chodník a...

pátek, 8. prosince 2017, 00:12

Spor mezi majitelkou Hotelu Radnice a vedením města dost možná skončí u soudu. Hoteliérka Petra Veselá požaduje po vedení města...

Velitelé dobrovolných hasičů dostanou od města odměny. Skoro tři...

čtvrtek, 7. prosince 2017, 00:47

Vedení města se rozhodlo ocenit aktivní dobrovolné hasiče v Liberci. A tak velitelům jednotek dobrovolných hasičů a jejich...

Z Pěnčína na Jablonecku zmizela skládka nebezpečného odpadu

úterý, 5. prosince 2017, 11:45

Z Pěnčína na Jablonecku zmizela skládka nebezpečného odpadu. Na její odstranění se podařilo získat dotaci z Operačního programu...

Kamu přiveze do Liberce Nejbarevnější kuchařku. Svůj um předvede v...

pondělí, 4. prosince 2017, 16:56

Šílená kuchařka, která ochutnává svět. Tak se popisuje Kamila Rundusová alias Kamu. Mladá zapálená kuchařka, která dobré jídlo z...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Bude se měřit. Policisté chystají manévry,...

  • Policie zasahovala v libereckém dopravním...

  • Kauza dopravní podnik: Policie obvinila...

  • Policisté dopadli sexuálního násilníka. V...

 
 

O čem píše Drbna.cz

Čeští vědci otestovali látku, která může ničit encefalitidu

Brněnští vědci otestovali na buňkách látku, která je vysoce účinná proti virům, které způsobují například klíšťovou encefalitidu, západonilskou horečku, horečku dengue či vir zika. Proti těmto závažným infekcím přitom dosud neexistuje účinný lék, uvedla dnes Česká televize.

KSČM nadále povede Filip, ve druhém kole volby porazil Skálu

Komunistickou stranu Čech a Moravy nadále povede Vojtěch Filip. Ve druhém kole tajné volby mu delegáti dnešního sjezdu KSČM V Nymburku dali přednost před stranickým místopředsedou Josefem Skálou. Filipa volilo 165 delegátů. Skála obdržel 145 hlasů. Po úvodních projevech Filipa a prezidenta Miloše Zemana se sjezd koná za zavřenými dveřmi. Proti Zemanově účasti na sjezdu protestovaly v Nymburku stovky lidí.

Zeman označil na sjezdu KSČM Vítězný únor za prohraný únor

Prezident Miloš Zeman dnes na sjezdu KSČM připomenul oběti minulého režimu a takzvaný Vítězný únor v roce 1948, který vedl k nástupu komunistů k totalitní moci, označil za prohraný únor. Před závěrem svého vystoupení krátce zmínil nynější vyjednávání o vládě hnutí ANO s ČSSD s tolerancí KSČM. Zeman nabádal, aby strana nepromarnila příležitost a nekladla si přemrštěné podmínky. Zemanův příjezd na sjezd komunistů provázely protesty.