Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Rádi byste darovali nevšední zážitek? Co takhle tvorba originálního kusu nábytku z palet?

 
pátek, 8. prosince 2017, 14:14

Rádi byste darovali nevšední zážitek? Co takhle tvorba originálního kusu nábytku z palet. Liberecká dílna Tvoříme z palet nabízí unikátní víkendový workshop.

Jedná se o koncept otevřené dílny, která je pro účely tvorby výrobků z palet kompletně zařízená. Naleznete zde kompletní zázemí v podobě strojů a nástrojů. K dispozici je také několik druhů palet, ze kterých můžete začít rovnou vyrábět. Nejdříve Vás proškolí a po celou dobu tvoření bude k dispozici zkušený instruktor.

Naším nejoblíbenějším kurzem je právě víkendový workshop, kterým již prošly desítky spokojených účastníků a je hodnocen 5 hvězdičkami z 5. Zúčastnění byli maximálně spokojeni jak s průběhem kurzu tak i s vlastním výsledkem, a byli velmi překvapeni, co za pouhé dva dny dokázali stihnout. "Parádní víkendový workshop! Stihla jsem si vyrobit křeslo i lavičku a to hlavně díky Pepovi (instruktor a majitel). Doporučuji všema deseti.” hodnotí na stránkách Facebooku účastnice Barbora. Anna dále dodává "Škoda, že tu není 10 hvězdiček.. Ten víkend a pocit z něj by za to stál. Člověk přijde s nějakou představou a odchází s nádherným kusem nábytku, skvělými pocity a chutí přijít znova. Sama bych nevěřila, jak moc mě tato zkušenost chytne. Velký dík patří především Pepovi za vedení a pomoc :-). Všem doporučuji navštívit dílnu Tvoříme z palet a pustit se do práce."

Koncepce workshopu je připravena tak, aby pomohla začátečníkům seznámit se s procesy výroby a připravit si plánek projektu. Pokročilým uživatelům umožňuje rychle se zorientovat v procesech výroby a začít tvořit.

K dispozici jsou čtyři plně vybavená stanoviště. Termín workshopu je třeba předem rezervovat e-mailem a tím mít zajištěno potřebné místo. Pokud rádi pracujete ve dvou, je možné si vzít k sobě dalšího člověka a mít společný zážitek z tvorby. Toto rády využívají páry a společně tvoří nábytek do vlastního bydlení.

Cena víkendového workshopu v rozsahu 15 hodin je 2500 Kč. Více informací a možnost zakoupení naleznete na stránce, kde je také pro Vás připravená speciální vánoční nabídka.

Zaujala Vás možnost vyrobit si něco vlastního? Staňte se fanoušky na Facebooku a třeba najdete inspiraci pro své dílo.

PR text
 


 

Kam dál?

Hoteliérka žaluje město o statisíce. Vadí jí, že její chodník a...

pátek, 8. prosince 2017, 00:12

Spor mezi majitelkou Hotelu Radnice a vedením města dost možná skončí u soudu. Hoteliérka Petra Veselá požaduje po vedení města...

Velitelé dobrovolných hasičů dostanou od města odměny. Skoro tři...

čtvrtek, 7. prosince 2017, 00:47

Vedení města se rozhodlo ocenit aktivní dobrovolné hasiče v Liberci. A tak velitelům jednotek dobrovolných hasičů a jejich...

Z Pěnčína na Jablonecku zmizela skládka nebezpečného odpadu

úterý, 5. prosince 2017, 11:45

Z Pěnčína na Jablonecku zmizela skládka nebezpečného odpadu. Na její odstranění se podařilo získat dotaci z Operačního programu...

Kamu přiveze do Liberce Nejbarevnější kuchařku. Svůj um předvede v...

pondělí, 4. prosince 2017, 16:56

Šílená kuchařka, která ochutnává svět. Tak se popisuje Kamila Rundusová alias Kamu. Mladá zapálená kuchařka, která dobré jídlo z...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

V tuzemsku padlo 77 teplotních rekordů, v Neumětelích bylo 17,3 stupně

Rekordní teploty pro 17. únor v neděli zaznamenalo 77 z celkových 151 stanic, které měří alespoň 30 let. Další dvě rekord vyrovnaly. Nejtepleji bylo v obci Neumětely na Berounsku, kde naměřili 17,3 stupně Celsia. Překonán tam byl dosavadní rekord 14,5 stupně Celsia z roku 1974. Na svém informačním webu to uvedl Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

VIDEO: Inspirací mi byl kouzelník, který mi vzal pozornost před spolužáky, vzpomíná Radek Bakalář

Pokud se řekne kouzelník, většina z vás si nejspíš vybaví Radka Bakaláře. Mladý rodák z Budějc na sebe upozornil poprvé v roce 2010 v talentové soutěži Česko Slovensko má talent. Od té doby se zapsal do povědomí široké veřejnosti především internetovým pořadem Revolution Of Magic, se kterým obráží celebrity. Začátkem letošního roku navíc vyráží na tour, při které navštíví s kouzly šest českých a slovenských divadel a kulturních center.

Andrej Babiš podle očekávání obhájil pozici předsedy hnutí ANO

Premiér Andrej Babiš podle očekávání obhájil pozici předsedy hnutí ANO. Získal hlasy 206 z 238 delegátů přítomných na celostátním sněmu, tedy 86,5 procenta. Proti hlasovalo 13 delegátů a 19 se zdrželo. Ve volbě neměl Babiš protikandidáta. Před dvěma lety získal hlasy 195 z 210 delegátů, v roce 2015 dostal všechny platné hlasy.