Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Soutěžte s Pohádkovými Krkonošemi, vydejte se po stopách Krakonoše

 
pondělí, 10. června 2019, 12:40

Znáte Večerníčkové příběhy Krkonošských pohádek? Tak právě tyto pohádky byly inspirací pro projekt určený dětem „Pohádkové Krkonoše“, který otevírá náruč příležitostí k využití volného času se zábavou, kombinovanou s poznáním a poučením. Vydejte se s Krakonošem a jeho přáteli Sojkou, Hančí a Panem lesním objevovat Krkonoše!

Součástí je razítkovací hra „Po stopách Krakonoše“

A jak si hru zahrajete? V krkonošských informačních centrech získáte zdarma skládací mapku s předtištěnými okénky pro razítka. Když s dětmi navštívíte cíle razítkovacích míst a děti splní úkol nebo zodpoví otázku, do mapy otisknou razítko. Na místech označených TOP získají drobnou odměnu. Speciální losování je určeno pro ty, kteří ústřižek se 3, 5 a 10 razítky odevzdají ke slosování.


Zapojte se do losování o cenu

Nasbírejte minimálně tři razítka a mapku odevzdejte ve vybraném informačním centru. Budete zařazeni do slosování o zajímavou cenu – Dárkový poukaz do Resortu sv. František, zahrnující Erlebachovu a Josefovu boudu nad Špindlerovým Mlýnem, pro celou rodinu. Mapku razítkovací hry Po stopách Krakonoše můžete odevzdávat do 31. 8. 2019, a to konkrétně na deseti informačních centrech uvedených na letáčku, kde také za nasbíraná razítka získáte malou odměnu. V září proběhne losování. Výherce získá Dárkový poukaz – voucher v hodnotě 5000 Kč, který lze uplatnit do prosince roku 2019 a využít na ubytování, konzumaci, masáže a další služby v Resortu sv. František (www.erlebachovabouda.cz).


Mapku ke hře a další informace získáte tady nebo v krkonošských informačních centrech a na razítkovacích místech.

 

 


 

Kam dál?

Čekají nás tropy. Třicetistupňová vedra doprovodí i silné bouřky

pondělí, 10. června 2019, 08:52

Až dvaatřicet stupňů Celsia očekávají meteorologové v příštích dnech. Tropická třicítka má padnout už dnes v pondělí, v dalších...

Jubilejní ročník plavby s vílou Nisou odhalí různé tváře řeky

neděle, 9. června 2019, 15:11

Řeka Nisa patří neodmyslitelně k našemu regionu. Je významná z mnoha ohledů, je důležitou součástí vodohospodářství a láká...

Dejte si pozor při online nákupu vstupenek na festivaly

sobota, 8. června 2019, 16:48

Se začátkem festivalové sezóny varujeme spotřebitele, aby se vyhnuli nákupu vstupenek od pochybných online portálů, které...

Otevření lesáku se odkládá, přespárování vany zkomplikoval přívalový...

pátek, 7. června 2019, 18:06

Lesní koupaliště se po vetších a menších peripetiích loni po letech otevřelo, jenže v průběhu léta se zjistilo, že spáry...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Čaputová chce na Slovensku korespondenční volbu prezidenta

Slovensko by ještě letos mohlo schválit zavedení korespondenční volby prezidenta pro Slováky žijící v zahraničí. Dnes to při návštěvě Prahy řekla slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. Slováci nyní mohou korespondenčně hlasovat v parlamentních volbách, hlavu státu dosud mohli vybírat pouze ve volebních místnostech na Slovensku nebo na zastupitelských úřadech.

Češi nevěří institucím, EU není výjimkou

Češi mají obecně malou důvěru v instituce – ať už se jedná o ty národní nebo o Evropskou unii. Plyne to z exkluzivního průzkumu agentury Median pro projekt Moje Evropa.

Pašeráci lidí dostali v Maďarsku za smrt 71 migrantů doživotí

Doživotním odnětím svobody potrestal v odvolacím řízení soud v maďarském Szegedu (Segedínu) čtyři hlavní obžalované v případu úmrtí 71 migrantů v chladicím voze před čtyřmi roky. Zpřísnil tak rozsudek prvoinstančního soudu, který čtveřici loni poslal do vězení na 25 let. Informují o tom tiskové agentury.