Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Veletrh Educa je pro každého! Přijďte se o tom přesvědčit do Home Credit Areny

 
pondělí, 7. října 2019, 11:18

Veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí EDUCA MYJOB Liberec 2019 je tady a s ním i spousta inspirace pro výběr toho pravého studijního oboru nebo nového zaměstnavatele. Od čtvrtka 10. října do soboty 12. října se tak v multifunkční Home Credit Areně mohou návštěvníci seznámit s nepřebernými možnostmi, které se jim v budoucnosti nabízejí! Na své si tu přijde opravdu každý.

Kdo všechno si na EDUCE najde to své?

Žáci základních škol, kteří se chystají na střední školu

  • Výběr střední školy není jednoduchý a najít pro sebe to pravé může znamenat zdlouhavé hledání. Na EDUCE se zájemcům představí více než 60 škol se spoustou více i méně známých studijních oborů. 

Studenti posledních ročníků středních škol, kteří již přemýšlí nad budoucností

  • Studium na střední škole uteče jako voda a nikdy není dost brzy na rozhodnutí, co dál. Ať už přemýšlíte, jestli dál studovat na VŠ nebo VOŠ nebo začít pracovat, EDUCA vám nabízí ideální příležitost, kde můžete své možnosti probrat se zástupci škol i zaměstnavatelů a možná zde objevíte svou budoucnost.

Studenti vysokých škol hledající uplatnění

  • Praxe, studium v zahraničí, absolventské a trainee programy i pracovní nabídky pro čerstvé absolventy vysokých škol. To vše na EDUCE najdete a získáte zde tak mnoho informací a inspirace, kam směřovat svou budoucnost. A možná tak díky EDUCE začnete žít svůj sen!

Zkušení zaměstnanci, které zajímá nové uplatnění

  • Zkušenosti na pracovním trhu už nějakou dobu sbíráte, dávno víte „jak to chodí“, ale pořád to není ono? Veletrh EDUCA vám představí více než 60 společností z Libereckého kraje a jejich otevřené pracovní pozice. Se zástupci všech firem budete moci probrat detaily o jejich společnosti i pozicích a třeba zde potkáte své budoucí nové kolegy.

Personalisté i manažeři, toužící po nové inspiraci

  • Jste personalista, ředitel školy, majitel firmy nebo se jen zajímáte o nové trendy na trhu práce či ve vzdělávání? Pak jste tu také správně! Největším zdrojem informací a inspirace je naše HR konference na téma HRy ve firmách, jejíž registrace je již bohužel uzavřena. Celý veletrh je také skvělým místem pro networking – u našich vystavovatelů z řad škol i firem můžete potkat zajímavé osobnosti, které určitě stojí za to potkat.

Více informací o veletrhu EDUCA MYJOB Liberec 2019 najdete na www.educaliberec.cz.

 


 

Kam dál?

Budoucí skláři v Kamenickém Šenově mají místo dvorku učebnu

pátek, 4. října 2019, 07:01

Novou učebnu místo starého dvorku získali studenti Střední uměleckoprůmyslové školy sklářské v Kamenickém Šenově v nově otevřeném...

Zajímá vás svět 3D technologií?

čtvrtek, 3. října 2019, 12:45

Kurz stále populárnějšího 3D tisku připravila na sobotu 5. října liberecká iQLANDIA v nově otevřené dílně iQFABLAB.

Na libereckou univerzitu chodí skoro 6400 studentů, víc než loni

úterý, 1. října 2019, 06:01

Na Technické univerzitě v Liberci zahájilo akademický rok 6398 studentů, o 333 víc než loni. Do prvních ročníků přijaly fakulty...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Zeman ocení Zilka, zraněného muže z Dubí nebo zpěváka Zímu

Prezident Miloš Zeman letos 28. října vyznamená bývalého vídeňského starostu Helmuta Zilka či aktéra potyčky na koupališti v Dubí Davida Michajlaka. Dnešní Lidové noviny (LN) uvedly, že Zeman celkem udělí 43 vyznamenání, a překoná tím dosavadní rekord z minulého roku, kdy ocenil 41 osobností. Do Vladislavského sálu si v pondělí přijdou pro medaile také motocyklový závodník Libor Podmol, zpěvák a herec Josef Zíma nebo podnikatelé Rudolf Ovčaří a Vladimír Plašil.

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Hlavní město vypoví memorandum z loňského září se společností Lime, která v metropoli provozuje službu sdílených elektrokoloběžek. Neznamená to zákaz služby ani její omezení, podle vedení magistrátu jde o signál směrem k firmě, že s jejím přístupem není město spokojeno. O vypovězení dnes rozhodli radní. Firma podle vedení magistrátu memorandum porušuje například tím, že není schopna zabránit tomu, aby zaparkovaná vozítka překážela chodcům. Uživatelé také podle zástupců města často jezdí po chodnících, což se nesmí, a koloběžky si půjčují pod vlivem alkoholu. Fungování služby kritizovaly i centrální městské části, které rozhodnutí rady vítají. Firma chce jednat o nové dohodě dokumentu.

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

Určitě to zná každý z vás. Chcete zaplatit za drobný nákup platební kartou a prodejce vám sdělí, že přijímá pouze hotovost. To není nic neobvyklého. Současný evropský průměr je 23 terminálů na tisíc obyvatel. V Čechách se nyní pohybujeme kolem 21 kusům na tisíc obyvatel. Přesto zaplatit kartou cigarety v trafice nebo potraviny ve vesnické Jednotě je mnohde stále ještě hudbou budoucnosti. A kde platba kartou chybí vám?