Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Na dětském oddělení liberecké nemocnice se již nadělovaly dárky

 
pondělí, 12. prosince 2016, 17:10

Spousta nových hraček těší od dnešního dne dětské pacienty Krajské nemocnice Liberec. Ty pro ně nakoupili vojáci z liberecké 1. roty chemické ochrany za peníze, které vybrali v rámci dobrovolné sbírky už v průběhu měsíce října, a v pondělí 12. prosince dárky dětem sami předali.

Do sbírky přispěli všichni příslušníci roty. Od počátku bylo záměrem dárců pořídit za vybrané prostředky hračky účelně, proto poprosili dětské oddělení o konkrétní seznam, na základě kterého pak hračky pořizovali.

Malým pacientům hospitalizovaným na dětském oddělení tak nově ukrátí čas rozličné deskové hry, angličáky, vojenská tatra, Lego, panenky Barbie, puzzle, vojáčci, pastelky, hračky s motivem Krtečka a mnohé další v celkové hodnotě bezmála sedm tisíc korun.

„Za dárky jsme moc rádi, obzvlášť pokud jsme se mohli podílet na jejich výběru. Je to ta nejvhodnější forma obdarování, protože díky tomu můžeme doplnit či obnovit soubor hraček a her, o kterých víme, že bychom pro naše pacienty potřebovali. Takovou pomoc vždy uvítáme a dárcům děkujeme i za děti, které jsou z nich nadšené,“ říká za celé oddělení Petra Plašková, vrchní sestra dětského oddělení liberecké nemocnice.

Tisková zpráva

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Velitelé dobrovolných hasičů dostanou od...

  • V nákupním centru Forum prasklo vodovodní...

  • Vánoční stromek nesl ve tři ráno Libercem....

  • Hoteliérka žaluje město o statisíce. Vadí...

Reklama
 
 

Kam dál?

Nemocnice v Semilech a Jilemnici se od ledna spojí v jedné firmě

pondělí, 28. listopadu 2016, 15:40

Městské nemocnice v Semilech a Jilemnici se od ledna spojí v jediné firmě. Provoz obou nemocnic převezme nově založená...

Žloutenka v Jablonci je na ústupu, přibylo jen pět nových případů

pátek, 25. listopadu 2016, 09:01

Epidemie žloutenky v Jablonci nad Nisou je na ústupu. Od začátku listopadu se objevilo jen pět nových případů. Celkem...

Na stavbu nového pavilonu si Nemocnice Jablonec půjčí 150 milionů korun

čtvrtek, 24. listopadu 2016, 18:54

Nemocnice Jablonec připravuje výstavbu nového pavilonu intenzivní péče. Stavbu bude financovat s využitím...